הסכם ידועים בציבור אונליין מבלי לצאת מהבית

מצאתם את שאהבה נפשכם ומעוניינים למסד את הקשר? לא תומכים בהצהרה דתית או מכל סיבה שהיא מעדיפים לחתום יחד על הסכם ידועים בציבור אונליין? ראשית, מזל טוב! אהבה היא בהחלט הדבר שאנחנו הכי רוצים לשמור עליו בעולם. שנית, לצד אבק הפיות, הפרפרים והתחושה המרחפת, חשוב מאוד להסדיר את העניינים בצורה משפטית, פשוט כי כולנו למודי ניסיון בענייני זוגיות, הסכמים ומה שיוצא אם זה לא מסודר. 

בגדול על הסכם ידועים בציבור

מדובר בהסכם שנועד להפוך את הקשר שלכם לרשמי יותר, מוצק ובעל הנחיות ברורות ומוסכמות על שני הצדדים לגבי הזכויות והחובות של כל אחד או אחת במקרה של פרידה (חלילה). הסכם זה כולל בתוכו את ההוכחה לכך שהזוג מקיים חיים משותפים וזכאי לזכויות מסוימות בתחומים שונים. חלק מההסכם מתייחס גם כמובן להסכם ממון בין השניים, חלוקת רכוש במקרה של פרידה, החלטת משמורת על הילדים במידה ויש, תשלום מזונות ועוד כל מיני נושאים אליהם ירצו להתייחס השניים.

מדובר בהסכם חשוב מאוד עבור המדינה וכן גם עבור הזוג, כך יוכלו לנהל זוגיות רגועה ונטולת מתחים. כמובן שבמקרה של פרידה – כשהכל חתום אין על מה לריב.

יתרונות בחתימה על הסכם ידועים בציבור בלי לצאת מהבית

מעבר ליתרון הברור והמובהק שבחתימה על ההסכם, ישנם כמה יתרונות בולטים ומובהקים לגבי החתימה עליו באונליין. כך, למשל, בני הזוג יכולים ליצור בביתם את האוירה הטובה והנעימה ביותר. הם יכולים להתנהג בטבעיות וגם לקחת את הזמן לחשוב ולהחליט בלי לחץ של זמן או עיניים זרות המחכות לתשובה. 

חשוב להבין שמדובר בהסכם שיכול להיות מעט מורכב ברמה הרגשית לשני הצדדים. אך אם עושים את זה נכון – זו יכולה להיות גם החלטה ממש טובה ומגבשת.

קראו עוד באתר של עו"ד יונית גזל >>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסים לבית ולמשרד – לבחור את ההדפס הנכון
כשאנחנו נכנסים לבית או למשרד, אחד הדברים הראשונים שאנחנו שמים לב אליהם, הן תמונות, ציורים ופריטים...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
שרשראות אופנתיות לאשה
תכשיטים הם התוספת הקטנה שמצליחה לגרום לך להיראות נפלא גם כאשר את לובשת שוב את אותה השמלה. שימוש נכון...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
משחקים לכלבים
משחקים לכלבים הם דרך מצוינת להפעיל את המוח והגוף של הכלב שלך תוך כדי כיף. הם גם מספקים מוצא בטוח ומהנה...
קרא עוד »
נוב 21, 2022