חיסכון לכל ילד – כל מה שצריך לדעת

חיסכון לכל ילד

על פי החוק הקיים, לכל ילד מופקד סכום חודשי של 51 שקלים, כאשר ישנה אפשרות להכפיל את הסכום ל-102 שקלים. הסכום מופקד בקרן או בתוכנית חיסכון בבנק, לפי רצון ההורים. אם יש הורים שרוצים לחסוך יותר, הם כמובן יכולים לפתוח תכנית חיסכון נפרדת לילד בבנק.

הורים רבים שבוחרים להפקיד את כספי החיסכון של הילד בקרן, לא בטוחים במה לבחור ואיזו אפשרות עשויה להתאים על הצד הטוב ביותר, ולכאן נכנס תפקידו של יועץ כלכלי בתחום הזה, אשר יוכל לעזור לכם להבין טוב יותר מהי האפשרות הטובה ביותר שאתם יכולים לבחור בה בסופו של דבר.

תקבלו ייעוץ שיעזור לכם להבין מה לעשות

לא כל כך בטוחים מהם הדברים שיהיה כדאי לכם לעשות במצב הכלכלי שלכם ועם החיסכון שאתם רוצים לעשות לילדים? כאשר מדובר על חיסכון לכל ילד וגם ניהול של תקציב משק הבית, זה יהיה נכון מצדכם להתייעץ עם מומחה בתחום שיוכל להסביר לכם כל מה שאתם רק צריכים לדעת ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

בעזרת ייעוץ או טבלת הוצאות והכנסות תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים עם ההחלטות שתקבלו ותדעו ללא כל ספק שאתם עושים מבחינתכם את הדברים הנכונים. זה בוודאי יהיה חשוב ופשוט יאפשר לכם לדעת ללא כל ספק שאתם פשוט עושים כל מה שרק נדרש על מנת להיות מרוצים לחלוטין בסופו של יום.

תיצרו חיסכון נכון לילד שלכם

יש לא מעט שיקולים שצריכים לבוא בחשבון כאשר עושים חיסכון לכל ילד או אפילו חיסכון חיצוני בבנק. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הדברים בצורה נכונה, זה יהיה חשוב שתקבלו את הסיוע הנדרש על מנת להיות מרוצים לחלוטין ולדעת שאתם פועלים כשורה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ילדת? איך תרמזי לחברייך מה את רוצה לקבל
לידה זהו בהחלט מאורע מרגש. כאשר האישה מוצאת את עצמה סוף סוף חובקת את העולל, כל המתח של החודשים...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
אולמות לבר בת מצווה בנתניה
נתניה היא עיר בישראל הידועה בחופיה ובמרכזי הקניות שלה. היא עיר במחוז השרון בישראל. אשר ממוקמת על חוף...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
ריהוט לגני ילדים – על מה להקפיד ועל מה לא?
ריהוט לגני ילדים נועד לשימוש אינטנסיבי. משום כך, יש חשיבות להקפדה רבה לאיכותו ולניצולו היעיל. יחד עם...
קרא עוד »
ספט 13, 2021