‫קייטרינג לשבת חתן‬

שבת חתן היא השבת שלפני החתונה או אחרי החתונה (תלוי לאיזו עדה אתם משתייכים) נהוג לחגוג אותה בקרב חברים ובני משפחה טובים. שבת חתן היא שבת של שמחה ואושר, זוהי שבת שבה הזוג חוגג את אהבתו זה לזו.

חלק מהעדות חוגגות שבת חתן בשבת שלאחר החתונה ואילו ישנן עדות שחוגגות שבת חתן בשבת שלפני החתונה. כך או כך השבת נחשבת כשבת חתן.

הכנות לשבת חתן

שבת חתן נחשב לאירוע מצומצם וקטן יותר מאשר חתונה או אפילו טקס חינה. בשבת חתן לא נהוג להזמין את כל האורחים אשר היו או יהיו בחתונה. עם זאת על מנת ששבת חתן יהיה אירוע מוצלח מוסדר ונעים מומלץ לארגן אותו מראש. הנה כמה טיפים

בית כנסת – בשבת חתן נהוג שהחתן עולה לתורה. מוטב שתמצאו בית כנסת קודם לכן, שימו לב כי הוא מתכתב עם הלך הרוח של המשפחה ושהוא נמצא בסביבה קרובה שקל להגיע אליה.

סעודה – נהוג להגיש דברי כיבוד ואוכל עבור האורחים. ישנן משפחות אשר מבשלות ואילו ישנן משפחות שמעדיפות להיעזר בשירותי קייטרינג לשבת חתן.

הזמינו רק משפחה וחברים קרובים – על מנת ששבת חתן יהיה אירוע אינטימי הקפידו להזמין רק משפחה וחברים קרובים. כך תוכלו לחגוג רק עם מי שאתם באמת אוהבים.

‫קייטרינג לשבת חתן‬ – כל מה שחשוב לדעת

הרבה אנשים מתלבטים אם לבשל בעצמם או להזמין שירותי קייטרינג לשבת חתן. קייטרינג לשבת חתן יכול להוריד מכם הרבה לחץ מיותר. במקום לעמוד שעות במטבח ולבשל ואחר כך לנקות ולשטוף כלים, תוכלו לחסוך את זה בקלות על ידי הזמנת שירותי קייטרינג בפתח תקווה לשבת חתן.

קייטרינג לשבת חתן ידאג לכל מה שאתם צריכים, יגיש לאורחים אוכל טעים ומשובח וידאג לשטוף את כל הכלים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לסגור עם חברת קייטרינג איכותית לכבוד שבת חתן.

מזל טוב!

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול קוגניטיבי התנהגותי – מה זה?
הרבה מאוד אנשים מתמודדים עם חרדות, דיכאון, טראומות ומצבים נפשיים אחרים אשר מקשים עליהם בתפקוד...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
קייטנת גלישה בחיפה
הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות...
קרא עוד »
ספט 23, 2020
גידול הידרופוני
חקלאות הייתה מאז ומעולם תחום מאתגר אך נצרך. החידושים הטכנולוגיים בעולם השפיעו לא מעט על התחום, ויצרו...
קרא עוד »
מרץ 21, 2021