טיולון – מה נחשב טוב?

טיולון - מה נחשב טוב?

כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר, אשר תתאים גם עבורכם וגם עבור הפעוט. במקרים כאלה, ישנה אפשרות להניח את הסלקל או את עגלת התינוק בצד, ולהתחיל לצאת עם הרך הנולד לטיולים: סידורים: קניות: ובעצם לכל מקום – עם טיולון. אבל מה זה טיולון? ואיך מוצאים מוצר טוב? כל המידע בהמשך. 

טיולון הוא סוג של עגלת פעוטות שמתאימה לילדים מעל גיל שנה. המוצר נועד לנשיאה נוחה של תינוקות כבר מגיל לידה עד לגל בו הילדים שוקלים עד 15 קילוגרמים. טיולון הוא בעצם עגלה קלה יותר לנשיאה, שאינה מסורבלת, כמו גם נפתחת ונסגרת בקלות בכול עת ועבור כול צורך. 

הטיולון מספק תנועה רחבה וקלה יותר גם עבור הילד וגם עבור ההורה. והוא מהווה פתרון מושלם! כאשר העיסוק בעגלה שרכשתם או קיבלתם עם הלידה, הופך למסורבל. בכך יש צורך למצוא מוצר אחר כמו עגלה קלה יותר, זאת עבור יציאה עם התינוק או עם הפעוט מן הבית אל החוץ. 

כיצד בוחרים את הטיולון הטוב ביותר?

כיום, כמו בכל מוצר, ישנם לא מעט דגמים ומותגים של מוצרי ילדים, בעוד שחברות כמו: Chicco , baby safe, Biba ואחרות, מספקות מוצרים מעולים לילדים ופעוטות, ביניהם גם עגלות קלות הידועות כטיולונים. 

כאשר אתם בוחרים את הדגם המתאים לכם, שימו לב למספר דגשים כגון: בחירה מוצר קל במיוחד אשר קל לשאת ולגלגל על מדרכות, מרצפות, חצץ וכול תוואי דרך. בחרו מוצר אשר לו בולם זעזועים טוב. וודאו כי הוא נכנס לתא של מכונית ומתאים לעלייה למטוס. בחרו מוצר מעוצב ונאה למראה שמתאים לגודל של הילד או של התינוק. שימו לב כי קיימים אמצעי בטיחות בטיולון, כמו: מגני רצועה רכים, ובחרו מוצר שתוכלו לקבל עליו שנת אחריות ושירות טיפולים של שנתיים לפחות. 

באמצעות בחירת עגלת טיול טובה, תוכלו כבר עכשיו לצאת לטייל עם התינוק שלכם ללא סרבול, ובכך לנוע בקלות במרחב.

ספויילר – כשתינוקכם קצת ייגדל, ייתכן מאוד ותרצו לקחת אתכם לטיול גם בימבה לילדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים