קייטנת גלישה בחיפה

קייטנת גלישה בחיפה

הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות המועדפות על ידי הילדים היא קייטנת גלישה.

קייטנת גלישה בחיפה

הקייטנה האיכותית ביותר בחיפה מתקיימת בקריית ים וילדים רבים מגיעים אליה בקיץ ובחופשות בחגים כדי ליהנות מרגעי קסם רבים וארוכים בתוך המים.

במהלך הקייטנות, לומדים הילדים את כל הליך הגלישה באופן מדורג, שלב אחר שלב. מתחילים בתיאוריה ועוברים לאט לאט לתרגולים מעשיים. מדובר בים שהוא גלי, לפעמים הגלים הם קטנים ולפעמים סוערים ומסוכנים ולכן המדריכים המנוסים מכינים את הילדים לכל תרחיש והם מודעים מה מותר, מה אסור ומהן הסכנות.

ההנאה של הילדים היא כה גדולה שהם נרשמים לעיתים ברצף לכמה קייטנות גלישה בחיפה, בכל חופש גדול או חופשה מרוכזת מהלימודים. בדרך זו הם משפרים את הידע שלהם ואת המוכנות שלהם לגלישה בסאפ.

הם מתרגלים שוב ושוב את היציבות ושמירה על שיווי משקל כדי להפחית את מספר הפעמים שבהם הם נופלים מהגלשן. בנוסף לכך הם לומדים כיצד לשלוט בסאפ באמצעות משוט חתירה, לנוע קדימה לכיוון הגלים במצב של עמידה או על הברכיים בהתאם לפוזיציה שנוחה לכל אחד מהגולשים.

ציוד איכותי לגלישת גלים

הנערים והנערות רוכשים את הגלשנים המותאמים לגודלם, לגילם ולגובה שלהם. עם העלייה בגיל הם משדרגים את הציוד שלהם ורוכשים ציוד איכותי וגדול יותר כדי שיותאם למידותיהם.

כמו כן הם רוכשים חליפות גלישה וחולצות טרמיות שמגינות עליהם גם ממצב של היפותרמיה וגם מהשמש החמה. ברגע שהם מוגנים גם מהשמש וגם מהמים, הם מסוגלים לשחות ולשהות בים ועל הגלשן שעות רבות בהנאה עצומה.

החיים על הגלשן מוסיפים רבות לדימוי העצמי ולביטחון העצמי של כל גולש מאושר.

לעוד מידע, בקרו באתר של Surfo

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדשות מגע רכות או קשות?
עדשות מגע ioptix הן דרך מצוינת לתקן את הראייה ולשפר את בריאות העיניים. הם גם דרך מצוינת לשפר את מראה...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
מחירי מזרני ילדים
קיימים שלושה סוגים של מזרני ילדים שכולם איכותיים ומומלצים לילדים. העלות של כל אחד מהם היא כמה מאות...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
פינוי בינוי
בנייה מחדש של הבית שלך היא הזדמנות מרגשת ליצור חלל שמשקף טוב יותר את אורח החיים והצרכים שלך. על ידי...
קרא עוד »
ינו 20, 2023