קייטנת גלישה בחיפה

הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות המועדפות על ידי הילדים היא קייטנת גלישה.

קייטנת גלישה בחיפה

הקייטנה האיכותית ביותר בחיפה מתקיימת בקריית ים וילדים רבים מגיעים אליה בקיץ ובחופשות בחגים כדי ליהנות מרגעי קסם רבים וארוכים בתוך המים.

במהלך הקייטנות, לומדים הילדים את כל הליך הגלישה באופן מדורג, שלב אחר שלב. מתחילים בתיאוריה ועוברים לאט לאט לתרגולים מעשיים. מדובר בים שהוא גלי, לפעמים הגלים הם קטנים ולפעמים סוערים ומסוכנים ולכן המדריכים המנוסים מכינים את הילדים לכל תרחיש והם מודעים מה מותר, מה אסור ומהן הסכנות.

ההנאה של הילדים היא כה גדולה שהם נרשמים לעיתים ברצף לכמה קייטנות גלישה בחיפה, בכל חופש גדול או חופשה מרוכזת מהלימודים. בדרך זו הם משפרים את הידע שלהם ואת המוכנות שלהם לגלישה בסאפ.

הם מתרגלים שוב ושוב את היציבות ושמירה על שיווי משקל כדי להפחית את מספר הפעמים שבהם הם נופלים מהגלשן. בנוסף לכך הם לומדים כיצד לשלוט בסאפ באמצעות משוט חתירה, לנוע קדימה לכיוון הגלים במצב של עמידה או על הברכיים בהתאם לפוזיציה שנוחה לכל אחד מהגולשים.

ציוד איכותי לגלישת גלים

הנערים והנערות רוכשים את הגלשנים המותאמים לגודלם, לגילם ולגובה שלהם. עם העלייה בגיל הם משדרגים את הציוד שלהם ורוכשים ציוד איכותי וגדול יותר כדי שיותאם למידותיהם.

כמו כן הם רוכשים חליפות גלישה וחולצות טרמיות שמגינות עליהם גם ממצב של היפותרמיה וגם מהשמש החמה. ברגע שהם מוגנים גם מהשמש וגם מהמים, הם מסוגלים לשחות ולשהות בים ועל הגלשן שעות רבות בהנאה עצומה.

החיים על הגלשן מוסיפים רבות לדימוי העצמי ולביטחון העצמי של כל גולש מאושר.

לעוד מידע, בקרו באתר של Surfo

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עדן שעונים

עדן שעונים – ED Watches

אם חיפשתם לענוד שעון בעצמכם, או שיש לכם אחד אך אינך יודעים דבר על השעון שאתם משליכים על פרק כף היד שלכם, מאמר זה הוא

קרא עוד »
פעילויות לנוער

פעילויות לנוער

בימים אלו אשר בו כל השגרה מופרת לחלוטין, אנחנו מוצאים את עצמינו מחפשים אפיקי תעסוקה חדשים לילדים ולבני הנוער. אז נכון שלא כל סוג של

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים