איך מורידים את הרכב מהכביש?

איך מורידים את הרכב מהכביש

במידה, והחלטתם כי ברצונכם למסור את הרכב הישן שלכם לפירוק מכוניות או שהרכב שלכם עבר תאונה, ואין לכם בו שימוש, אתם חושבים כי האופציה הטובה ביותר עבורכם למכור אותו לחברות או אנשים, העוסקים בחלקי חילוף.

חלקים אלו נמכרים לאנשים, הזקוקים להם, ואתם זוכים לקבל כסף, על רכב שבעיקר תפס לכם מקום בחנייה, אך על מנת למכור את הרכב  לפירוק רכבים, עליכם להוריד את הרכב מהכביש איך מבצעים זאת.

איך מורידים את הרכב מהכביש?

על מנת להוריד את הרכב מהכביש, בצורה מסודרת, חשוב מאד לבצע זאת בתיאום מול הרשויות.

  • פנייה למשרד הרישוי

על בעל הרכב לפנות על משרד הרישוי, כאשר בידו  תעודת זהות, וכן את כל המסמכים של הרכב, כמו כן  עליו למלא טופס בקשה לביטול רישום רכב, וכן כמובן ניתן למלא את הטופס און ליין באתר האינטרנט של משרד הרישוי.

  • החזר כספי אגרה

במידה ואתם מוסרים רכב לפירוק על פי החוק, אתם זכאים להחזר כספי אגרה חלקי על פי החוק.

לאחר ביצוע שני שלבים אתם פונים אל חברה או אדם בעל רישיון לפירוק רכבים כמו פירוק רכבים בחברת DBC ומוכרים את הרכב לצורך פירוק, וכך אתם יכולים להרוויח בין מאות שקלים לאלפי שקלים, תלוי במצב הרכב.

וכן מעבר לכך שהרכב לא יתפוס לכם מקום מיותר בחנייה, אתם זוכים גם לשמירה על הסביבה, ועזרה לאנשים שאין להם חלקי חילוף.

במידה ואתם מעוניינים לפרק את הרכב שלהם עליכם לבצע את כל השלבים האלו בדייקנות, על מנת שבעל מגרש הרכבים יוכל לפרק את הרכב כראוי ללא כל בעיות מצד משרד הרישוי, ואתם זוכים בכסף מהרכב הישן.

ולכן כדאי לכם לפני הפנייה אל מגרש המכוניות לטפל בשני שלבים אלו.

קראו גם: כמה עולה פירוק רכבים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום אתרים לחנות חיות
צרכנות

קידום אתרים לחנות חיות

אם יש לכם חנות חיות, אבל אתם רוצים יותר לקוחות, יותר מכירות, זה אפשרי בהחלט. באונליין של היום, אנשים מחפשים הכול ואם תופיעו שם כמו

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים