מקררים אינטגרלים

ניתן לומר כי המקרר שנמצא במטבח הוא המכשיר החשמלי הגדול והמגושם ביותר שיש בחלל זה. בעבר היה נהוג להקצות נישה גדולה ונפרדת בה המקרר הגדול ימוקם, לרוב זה היה במיקום פינתי בחלל המטבח כך שהוא לא יפריע לכל שאר האלמנטים והמכשירים המצויים באזור זה בבית.

כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ותחום החדשנות, ניתן למצוא מקררים מיוחדים ומעוצבים המוסיפים ייחוד מעניין לכל מטבח. מקררים אלו נקראים מקררים אינטגרלים מכיוון שהם מהווים חלק בלתי נפרד מהמטבח, וגם מהעיצוב שלו. אם פעם המקרר היה בולט ומגושם בצד המטבח, כיום המקרר האינטגרלי משתלב באופן הרמוני וזורם יחד עם כל העיצוב במטבח ואפילו אינו בולט לעין ממבט ראשון.

מקרר אינטגרלי – חלק בלתי נפרד מהמטבח

המקרר האינטגרלי הפך להיות לאלמנט שהוא משמעותי ביותר בכל מטבח, גם בגלל השימושיות הגבוהה שלו עבור כל דיירי הבית וגם מבחינת המראה המעוצב שלו. כיום המקרר האינטגרלי מקבל מקום של כבוד במרכז חלל המטבח, ומשתלב באופן אחיד עם ארונות המטבח ושאר האלמנטים המצויים בו.

במטבחים המעוצבים עם דגש על חדשנות ויוקרה, ניתן לראות את העיצוב המודרני יותר בעל קווים נקיים וצבעים אחידים של אפור או שחור. לעיצוב מטבח זה ניתן להתאים מקרר אינטגרלי בצבע ועיצוב המותאם למראה המודרני של המטבח עם מקרר בעל שליטה חכמה כמו צג מגע, פתיחה נוחה של ארבעה דלתות שונות ועוד.

גם עבור מטבחים המעוצבים באופן אחר כמו עיצוב כפרי או וינטאג', ניתן למצוא מגוון מקררים אינטגרליים המותאמים לעיצוב הייחודי של המטבח, ומעניקים לו מראה אחיד והרמוני המשתלב באופן מושלם עם העיצוב הכולל של החלל.

שילוב של איכות ועיצוב

ניתן למצוא אצל חברת סונאר מגוון ענק של מקררים אינטגרלים בעיצובים וטכנולוגיות מתקדמות, שיתאימו לכל עיצוב וחלל. היצע המקררים מאפשר לשלב בין איכות גבוהה של מקרר מתקדם ויעיל, ובין עיצוב ייחודי שמוסיף עניין וחדשנות לחלל המרכזי של המטבח. ניתן לשלב גם מקרר אינטגרלי מתקדם שישולב כחלק מארונות המטבח, כך שמגירת המטבח תשמש למעשה כמקרר יינות ייחודי וחדשני.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים