חשיבותו של שמאי מקרקעין בעסקת נדלן

שמאי מקרקעין

פעם, כאשר היינו ילדים היינו מבצעים רכישות של רחובות שלמים במשחק מונופול האהוב כל כך, ומבינים בצורה עקיפה כי ניתן לבצע השקעה ועליה לקבל רווחים במידה והרכישה היא נכונה. בעולם של המבוגרים הצלחה של עסקת נדל"ן היא לא כזו שונה, מלבד הכסף האמתי שעובר ידיים, ומתוך ההבנה כי מדובר בהשקעה של כסף רב אנשים מנסים ללמוד עד כמה שיותר על אזורים משגשגים ומקומות שבהם משתלם לבצע רכישה של נדל"ן. בפועל? האדם אשר יש לו את החשיבות הכי גדולה הוא השמאי, כאשר שמאי מקרקעין בתל אביב או כל מקום אחר, מביא את הבקיאות הכי רחבה.

לא מפסידים בהשקעה בנדל"ן

לא מעט אנשים יבצעו את העסקה הראשונה של הנדל"ן שלהם עבור רכישה של דירה, כאשר חלק מאלה ימשיך לקראת רכישה של נכסי נדל"ן נוספים במידה והגורל מאיר להם פנים עם כסף נוסף שאיתו הם מבצעים עסקה אחרי עסקה. הבעיה עם רכישה של נדל"ן היא הרצון לבצע את העסקה הכי טובה עם הכסף הזמין, ולשם כך קיים שמאי מקרקעין אשר מבין את הדברים שאותם צריכים לבחון בצורה מקצועית (כפי שתראו באתר https://shamay-mekarkein.com) שאחרי כן יוצרים את השווי האמתי של נכס טרם העסקה שאותה מבצעים. אף אחד לא רוצה לגלות כי ההשקעה שלו הייתה גבוהה מן הנדרש, והעמדת שמאי בתוך העסקה הזו מביאה אל הרכישה הכי משתלמת שאפשר.

כל מה שאדם מן השורה לא יודע

אם נהיה הכי כנים שאפשר, נראה כי עד כמה שאדם מן השורה לומד על התחום של הנדל"ן עדיין אין לו את כל הידע המקצועי אשר זמין עבור שמאי מקרקעין מדופלם. ההבדלים הם מהותיים והם יכולים להוביל אל ביצוע של עסקה שהיא פשוט לא טובה עבור אלו שרכשו מקרקעין מסוים. שמאי יכול להעמיק את הבדיקות לגבי קרקע מסוימת ולהבין מבחינה תכנונית האם ניתן לבצע כל מיני שינויים עתידיים בה, ולהעריך את המיסים הצפויים לתשלום עבור אותה רכישה עתידית של נכס נדל"ן. אחרי שיש לאדם את כל המידע לגבי נכס מסוים רק אז הוא יכול להחליט האם לפעול עם המחיר המוצע או להתקדם אל עסקה הרבה יותר רלבנטית ומוצלחת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים