לקראת בגרות באנגלית? כדאי שתקראו את זה!

לקראת בגרות באנגלית? כדאי שתקראו את זה!

בין כל הבגרויות שהן בגדר של מקצוע חובה עבור בגרות מלאה ישנה גם בחינת הבגרות באנגלית. אף היא בדומה לבגרות במתמטיקה כוללת את הבחינה בשלוש יחידות לימוד, ארבע יחידות לימוד וחמש יחידות לימוד. את החלוקה הזו לקבוצות לפי רמה עושים כבר בבית הספר, ומאותו רגע והלאה בונים את הידע לקראת הבחינה המסכמת שהיא בחינת הבגרות. מה עושים כאשר חשים כי הידע שנרכש בכיתה הוא אינו מספק, ורוצים להשיג את הציון הכי טוב שרק אפשר במסגרת של מספר היחידות הרלבנטי לכל אחד ואחד? בתחילת הדרך תלמידים היו מתרגלים לבד, לאחר מכן בכיתת לימוד באופן פרטי, וכיום הלמידה עברה אל המרחב האישי בזכות לימודי אונליין של קורס במתמטיקה בגול או אנגלית.

היכן מתרגלים אנגלית

לתלמידים היום יש לוח זמנים משלהם, כאשר בשעות של היום הם נמצאים בבית הספר, ובשעות אחר הצהריים עסוקים בכל מיני מטלות החל מהכנה של השיעורים ועד לביצוע של מטלות משלהם בבית ומחוצה לו. יש כלה אשר הולכים לעבודה, כאלה שהולכים לחוגים וכאלה שיש להם שיעורי עזר במקצועות בעייתיים.

המקצועות שבהם עושים שיעורי עזר הם אלה שיהיו גם בבגרות, וכאשר מדובר בבגרות באנגלית זה חשוב מאוד להבין עד כמה התרגול הוא זה שעוזר להצליח בחלקים השונים של הבחינה, בהתאם למספר היחידות שאליהן מתכוננים. התרגול הוא לרוב על ידי קריאה של טקסטים וחזרה על כללי הדקדוק השונים, ואת זה ניתן לעשות מלבד הגעה אל שיעורים במקומות רחוקים.

מתכוננים אל הבחינה מהמחשב

ככל שמתרגלים את השפה האנגלית כך גם הבקיאות בה הולכת וגוברת, כאשר התנאי להיכרות טובה של כל שפה הוא תרגול של קריאה עד כמה שיותר מרובה כולל צפייה בסרטים שמגיעים בשפה האנגלית- ללא תרגום. איך ניתן לתרגל לקראת בחינת הבגרות מבלי לצאת את המרחב הביתי או להיות כבולים אל שעות תרגול של חברה או אדם שמבצעים את הלימוד? ההכנה הכי טובה היא בכל רגע פנוי ללימוד קורס לבגרות באנגלית, וכאשר נמצאים מול מסך של מחשב או מול מסך של טאבלט, הסיכויים כי התרגול הזה יתבצע עולים ומכינים את התלמיד באופן הכי יעיל לקראת בחינת הבגרות.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים