חופשה לתאילנד עם הילדים: כל מה שצריך להכין

חופשה בתאילנד עם הילדים

אם בעבר טיסה לתאילנד עם ילדים הייתה פחות נפוצה, הרי שכיום, מדובר באחת הטיסות הפופולאריות ביותר בעבור משפחות. תאילנד היא יעד נהדר לילדים, והיא מציעה כל כך הרבה אטרקציות וחוויות. כיצד להיערך לקראת החופשה? הנה טיפים חשובים:

היערכות מוקדמת היא חיונית

נכון, לפני כל טיסה לחו"ל חשוב להיערך היטב, אבל כשמדובר בטיסה עם ילדים, ועוד ליעד כמו תאילנד (שידוע בהיותו יעד לטיולים ארוכים), הרי שיש להצטייד בהתאם. חשוב לומר שיש מגוון רחב של פעילויות בתאילנד עם ילדים, לכן מומלץ לערוך רשימה מסודרת של כל הפעילויות והאטרקציות הרצויות, כשלצד כל אטרקציה יש לכתוב את כתובתה, או לפחות את היעד שלה (בנגקוק, קוסמוי וכו'). זה יקל עליכם בתהליך תכנון הטיול.

ארזו חטיפים ישראליים עבור הילדים, ולו בשל העובדה שהחטיפים התאילנדים לא כל כך טעימים, ויותר מזה – הם לא כשרים. כן נציין שיש בתי חב"ד בתאילנד וגם חנויות ישראליות, אבל אל תסמכו על זה.

חופשה בתאילנד עם הילדים

כמה בגדים צריך?

בתאילנד העלויות כל כך נמוכות, כך שניתן לרכוש כמעט כל דבר במחירים זולים יותר מאשר בארץ. יחד עם זה, כדאי לארוז בגדים שיספיקו לשבוע לפחות, זאת בשל העובדה שיש שירותי כביסה ברחבי תאילנד, ובמקרה הכי גרוע, פשוט תשלחו שקית אחת לכביסה, כך יהיו לכם בגדים נקיים לשבוע השני של הטיול.

כדאי להביא בגדים ארוכים, בייחוד במהלך השהות בצפון, זאת משום שלעיתים מזג האוויר עשוי להיות קריר בלילות. עוד כדאי לדאוג לנעליים נוחות להליכה ממושכת.

פעילויות ותעסוקה

לא תמיד תחוו פעילויות אטרקטיביות, ולעיתים גם תיאלצו לנסוע שעות ארוכות באוטובוסים, ועדיין לא דיברנו על הטיסה שאורכה כ12 שעות. מה עושים? דואגים לחוברות פעילות ולחומרי יצירה על מנת שאלה ישמשו כתעסוקה עבור הילדים ברגעים המשעממים. ניתן להדפיס תשבצים, תשחצים, חידות, דפי צביעה ועוד, ולהפוך את הכל לחוברת פעילויות מדליקה.

 

שנסכם? תאילנד היא יעד נפלא עבור משפחות עם ילדים, והיא מאפשרת לילדים לחוות תרבות חדשה, מדינה חדשה ושלל חוויות נהדרות ומיוחדות. היערכו מראש לטיול, כך הוא יעבור בשלום.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קייטנת גלישה בחיפה

קייטנת גלישה בחיפה

הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות המועדפות על ידי הילדים היא קייטנת גלישה. קייטנת גלישה בחיפה הקייטנה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים