האם צריך חברה לניקוי חלונות לבית פרטי?

חברה לניקוי חלונות לבית פרטי

חלון זכוכית הוא אזור שכל הזמן מתמלא בלכלוך ואבק, במיוחד בחלק החיצוני שלו. בחלק הפנימי הבעיה שאיתה מתמודדים היא יותר של טביעות אצבעות ולא הרבה מעבר לכך. איך מנקים חלונות בצורה יעילה, והאם בכלל יש הבדל בין ניקיון של חלונות שנמצאים בדירות מגורים לבין ניקיון של חלונות שנמצאים בבנייני משרדים בכלל? על מנת להבין יותר לגבי העניין הזה קראו את המאמר הבא, וגם בהרחבה בלינק https://genesisfound.io/office-in-central-district.

ניקיון של בנייני מגורים

זה נכון כי הבנייה ברובה שאותה מבצעים הקבלנים באזורים השונים של הארץ היא בנייה רוויה של בניינים רבי קומות עבור התמודדות טובה עם חוסר בקרקע פנויה לבניה, ומכל זה יוצר כי יש הרבה מאוד דירות שנמצאות בגובה לא נמוך בכלל. איך מנקים את האזור של החלונות הללו שיכולים להיות בגובה של קומה עשירית ואף בגובה של קומה ה-30 של בניין?

כאן יש אנשים שרוכשים ציוד שאיתו נוח לנקות את האזור של חלונות המרפסת ואף מוציאים את החלונות של חדרי השינה מן המסילה כדי לנקות אותם בצורה מלאה. האחרים? פשוט מזמינים את השירותים של ניקיון שכולל לפעמים גם את הניקיון של כל הבית או רק עבור אזור החלונות בלבד. בצורה הזו לא מסתכנים ולא מתאמצים, והחלונות שנמצאים בכל חדר נשארים נקיים ומבריקים כל הזמן.

ניקיון של בנייני משרדים

ההבדל בין בנייני משרדים לבין בנייני מגורים באספקט של ניקיון החלונות הוא ניכר. מדוע? כי כמות הזכוכית שקיימת עבור בנייני משרדים היא הרבה יותר גדולה, עם חלונות צפופים אחד לשני שנמצאים בכל קומה ואף ציפוי מלא של כל הבניין בזכוכית(דבר שרואים בעיקר בבניינים מסחריים) שהופך את הניקיון לפעולה שמחייבת ניקיון חיצוני עם צוות סנפלינג מקצועי, ראו דוגמא לאחד שכזה.

הניקיון של כל הבניין בבת אחת על ידי חברת ניקיון בסנפלינג שומרת על הבניין מבריק ועל התדמית היוקרתית של אותו בניין משרדים כל הזמן, והעלות עבור התחזוקה מתחלקת לה בין כל העסקים ונעשית יותר משתלמת לכל אחד כך. רק צריכים לעשות הקפדה על ניקיון תקופתי, ולא הרבה מעבר לכך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים