ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף – המדריך המלא

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף - המדריך המלא

מה קיים מתחת לשכבת הריצוף? לא חשבנו על זה לפני שנאלצנו להתמודד עם רטיבות ונזקים. מתחת למרצפות שנהוג לחפות בהן את הרצפה בבית, במשרד ובעסק יש שכבות של חול ואבני חצץ קטנות. למעשה השכבות הללו אינן דורשות כל התייחסות וטיפול. אלא אם כן מתרחש פיצוץ בצנרת ונוצרת במקום רטיבות.

רטיבות שאין לה סיכויי התייבשות עצמיים

הרטיבות בשכבות אלו בעייתית מאוד. הסיבה פשוטה להבנה, מים יכולים להתייבש כאשר יש אוויר, חום ותנאים טבעיים שמאפשרים את הייבוש. כאשר הרטיבות קיימת בשכבות החול מתחת לריצוף אי אפשר לקוות לייבוש עצמי מכיוון שאין במקום תנאים טבעיים לכך. מה עושים? חייבים למצוא מענה מקצועי שניתן על ידי חברה מקצועית שמסוגלת לייבש את השטח באמצעות מכשור מתאים.

הדרכה לייבוש מוצלח

  • בטוחים שיש רטיבות בחול שמתחת לריצוף? חפשו חברה שמציעה שירותי ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף. דרושה התמחות ספציפית על מנת להצליח להתגבר על הרטיבות ביעילות נאותה.
  • השלב ההתחלתי יכלול שימוש במצלמה תרמית. זו בודקת את הלחות ומציגה את התמונה המדויקת מול עיני הצוות. כך הם יודעים בדיוק מול איזו רטיבות הם מתמודדים ואיך צריך לתכנן את העבודה.
  • חשוב להדגיש כי ייבוש חול רטוב יכול להתבצע בלי הרס ובאמצעות חורים בגודל מינימלי – אלו מאפשרים החדרה של צינורות אל השכבה הרצויה על מנת להפנות את האוויר שייבש את הלחות במקום.

זכרו, המשימה הזו אינה קלה והיא דורשת ידע מקצועי וגם מכשור הולם. אך אם אתם בוחרים חברה מקצועית ומנוסה בענף, המלאכה עומדת להתבצע ביעילות רבה. אתם לא צריכים לפנות את הבית ולא אמור להיות הרס או לכלוך. הרטיבות תתייבש במהירות יחסית לשמחתכם.

למידע נוסף היכנסו לאתר של חברת אומגה

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנוכייה
החנוכייה שאנו מדליקים בחנוכה, מסמלת לנו לא מעט. מדי שנה בחנוכה אנו מתכנסים משפחות משפחות ומדליקים את...
קרא עוד »
נוב 17, 2020
מזמרות
גינון הוא תחביב שאנשים רבים נהנים ממנו. זוהי גם דרך טובה להתחבר לטבע. גינון יכול להתבצע בתוך הבית...
קרא עוד »
יול 02, 2022
כל הסיבות לדאוג למנורת לילה לילדים
למרות כל האהבה האינסופית לילדים שלכם, שמתם לב שהחדרים שלהם לא מספיק מושקעים? אתם תוהים מה תוכלו לעשות...
קרא עוד »
מאי 01, 2022