גריל גז

גרילי גז הופכים פופולריים יותר ככל שיותר אנשים פונים אליהם לבישול. הם גם הופכים נוחים יותר וקלים יותר לשימוש מאשר גרילי פחמים. גרילי גז קיימים מאז תחילת שנות ה-1900 ושימשו לראשונה באירופה את הצרפתים, שחיפשו דרך לבשל מזון במהירות וביעילות. גריל הגז הפך לפופולרי לראשונה באמריקה במהלך שנות ה-50, כאשר הוא הפך לבסיס לברביקיו בחצר האחורית. גרילי גז מגיעים בגדלים ובצורות שונות מה שמקל עליהם את השימוש מאשר גרילי פחמים. הם מציעים גם מגוון אפשרויות בישול כמו צריבה, עישון, צלייה, אפייה, הקפצה או צלייה. גם גריל גז קל לניקוי ופחות מבולגן מגרילי פחמים.

איך עובד הגריל גז ומהם היתרונות שלו?

גריל גז הוא גריל המשתמש בגז או פרופאן כדי לחמם את משטח הבישול. הם בדרך כלל יקרים יותר מגרילי פחמים. לגריל גז יש יחידת חימום ומבער שלרוב עשוי נירוסטה או ברזל יצוק בתחתית היחידה. יחידת החימום מחוברת למיכל פרופאן המחמם את משטח הבישול ומעלה את הטמפרטורה מקר לחם. היתרון העיקרי של שימוש בגריל גז על פני סוגי גריל אחרים הוא בכך שהוא מבשל את האוכל בצורה מהירה ואחידה יותר, מה שמקל עליך לסיים את הארוחה מבלי שתצטרך לדאוג לשרוף את האוכל שלך. . לרוב גרילי הגז יש מבער ראשוני המשמש לבישול, ומבער משני אחד או יותר המשמשים בעיקר לחום או כיחידת חימום. כאשר המבער הראשי דולק, המבערים המשניים עשויים להיות כבויים או לא מתפקדים מכיוון שאין צורך להשתמש בהם. לפי הצורך, ניתן לכוון את הטמפרטורה מכל מבער משני בנפרד . המבער הראשי היחיד של גריל גז מוקם בדרך כלל בשלושה אזורים: בצד שמאל, ממש מתחת למנגנון הבישול העיקרי; מימין, מתחת למתקן דמוי תנור המשמש לחום עקיף ולטמפרטורות גבוהות; ומאחור, מתחת לקיר שלם שיש בו מדפים.

להשיג ב- TOOLMAN>>>

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על תכנון פרישה לפנסיה
למרות שגיל הפרישה נראה לכם אי שם הרחק באופק, חשוב לתכנן מראש גם את הרגע הזה בחייכם כדי להיות מוכנים...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
איך בוחרים מערכת הגברה לאירוע?
כדי לעבור בשלום אירוע חברה, אירוע שמחה או כל אירוע אחר  - חשוב לבחור מערכת הגברה שתואמת את אופי האירוע...
קרא עוד »
מרץ 28, 2021
שרשראות אופנתיות לאשה
תכשיטים הם התוספת הקטנה שמצליחה לגרום לך להיראות נפלא גם כאשר את לובשת שוב את אותה השמלה. שימוש נכון...
קרא עוד »
פבר 26, 2021