גריל גז

גרילי גז הופכים פופולריים יותר ככל שיותר אנשים פונים אליהם לבישול. הם גם הופכים נוחים יותר וקלים יותר לשימוש מאשר גרילי פחמים. גרילי גז קיימים מאז תחילת שנות ה-1900 ושימשו לראשונה באירופה את הצרפתים, שחיפשו דרך לבשל מזון במהירות וביעילות. גריל הגז הפך לפופולרי לראשונה באמריקה במהלך שנות ה-50, כאשר הוא הפך לבסיס לברביקיו בחצר האחורית. גרילי גז מגיעים בגדלים ובצורות שונות מה שמקל עליהם את השימוש מאשר גרילי פחמים. הם מציעים גם מגוון אפשרויות בישול כמו צריבה, עישון, צלייה, אפייה, הקפצה או צלייה. גם גריל גז קל לניקוי ופחות מבולגן מגרילי פחמים.

איך עובד הגריל גז ומהם היתרונות שלו?

גריל גז הוא גריל המשתמש בגז או פרופאן כדי לחמם את משטח הבישול. הם בדרך כלל יקרים יותר מגרילי פחמים. לגריל גז יש יחידת חימום ומבער שלרוב עשוי נירוסטה או ברזל יצוק בתחתית היחידה. יחידת החימום מחוברת למיכל פרופאן המחמם את משטח הבישול ומעלה את הטמפרטורה מקר לחם. היתרון העיקרי של שימוש בגריל גז על פני סוגי גריל אחרים הוא בכך שהוא מבשל את האוכל בצורה מהירה ואחידה יותר, מה שמקל עליך לסיים את הארוחה מבלי שתצטרך לדאוג לשרוף את האוכל שלך. . לרוב גרילי הגז יש מבער ראשוני המשמש לבישול, ומבער משני אחד או יותר המשמשים בעיקר לחום או כיחידת חימום. כאשר המבער הראשי דולק, המבערים המשניים עשויים להיות כבויים או לא מתפקדים מכיוון שאין צורך להשתמש בהם. לפי הצורך, ניתן לכוון את הטמפרטורה מכל מבער משני בנפרד . המבער הראשי היחיד של גריל גז מוקם בדרך כלל בשלושה אזורים: בצד שמאל, ממש מתחת למנגנון הבישול העיקרי; מימין, מתחת למתקן דמוי תנור המשמש לחום עקיף ולטמפרטורות גבוהות; ומאחור, מתחת לקיר שלם שיש בו מדפים.

להשיג ב- TOOLMAN>>>

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין מנהלי
המשפט המנהלי הוא ענף המשפט שעניינו ומטרתו להסדיר את מערכת היחסים ופערי הכוחות שבין האזרח הקטן...
קרא עוד »
ינו 23, 2023
שיטת השערה – האם מתאים לכל אחת?
שיטת השערה היא טכניקה של ציור הגבות באמצעות מכשיר דק וחד מאוד. פעם זה נתפס כהליך קוסמטי יקר והיה זמין...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
חומש בראשית
ספר בראשית הוא הספר הראשון בתנ"ך. זה ידוע גם בתור חומש או תורה. מאמינים שהוא נכתב על ידי משה, אך קיים...
קרא עוד »
ספט 13, 2022