מה ההבדל בין כורסת הנקה לכורסא רגילה?

לצד היתרונות הרבים של ההנקה היא גם טומנת בחובה קשיים עבור האם ולעיתים תסכול עבור התינוק. אחד הקשיים עבור האם הוא מציאת התנוחה המתאימה. מאחר והנקה היא פעולה שנעשית תדיר מספר פעמים ביום, יש חשיבות לנוחות האם המניקה, אשר בהעדרה, סובלת האם מכאבי ראש, צוואר, שרירים תפוסים ועוד. הפתרון לכל אלו הוא כורסת הנקה מתאימה השונה מכורסה רגילה – מה ההבדל בין כורסת הנקה לכורסה רגילה? במאמר שלפניכם. 

יתרונות ההנקה

כאמור, להנקה יתרונות בריאותיים ורגשיים. מבחינה בריאותית חלב אם מכיל את כל הצרכים החשובים עבור התינוק. מבחינה רגשית ההנקה מחזקת את הקשר בין האם לתינוק מאפשרת הסתגלות קלה יותר לחיים מחוץ לרחם, מסיבות אלו ישנה חשיבות גדולה לאופן שבו מתבצעת ההנקה – הנקה בכורסת הנקה של Baby Lee היא איכותית, רגועה ושלווה יותר עבור האם והתינוק.

פונקציונלית

כורסת הנקה היא פונקציונלית מאוד ביחס לכורסה רגילה. על אף שהיא מעוצבת בצורה מרשימה, היעוד העיקרי שלה הוא נוחות ובטיחות האם והתינוק. כורסה רגילה עם ידיות משוננות לא תספק את הבטיחות הדרושה, לעומתה, כורסת הנקה עם ידיות מעוגלות תאפשר הנקה שקטה ובטוחה. 

תמיכה

כורסת הנקה מספקת תמיכה לראש, לצוואר ולשכמות מה שמאפשר לאם ישיבה נוחה ולאורך זמן מבלי שתסבול משרירים תפוסים, 

ניקיון

יש סוגים מסוימים של כורסאות הנקה שיש בהן אפשרות להפשיל את הריפוד ולכבס אותן, דבר שקשה למצוא בכורסה רגילה. הדבר חשוב פי כמה כאשר התינוק פולט תדיר ונשארים כתמים על הכורסה.

נדנוד

עוד הבדל בין כורסת הנקה לכורסה רגילה המאפשר שימוש בכורסה לא רק בזמן ההנקה הוא האופציה לנדנוד עדין – ידוע שתנועות חזרתיות כמו נדנוד מרגיעות את התינוק ומאפשרות לו להירדם בקלות ובמהירות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הערכת שווי נכס בתוך זמן קצר ע"י שמאי מקרקעין
אל תעשו שגיאה קרדינלית בדמות מכירת הנכס שלכם טרם נתתם לשמאי מקרקעין לבצע הערכת שווי נכס. רק על ידי...
קרא עוד »
יונ 11, 2021
מכונות ארקייד – משחקי וידיאו ומכונות לילדים ומבוגרים
כמה טוב לשחק! משחקים הם מתכון נהדר להפוגה, לבילוי ולעמידה באתגרים. ככל שהשנים חולפות התחום צועד הלאה...
קרא עוד »
אוג 28, 2020
חנוכייה
החנוכייה שאנו מדליקים בחנוכה, מסמלת לנו לא מעט. מדי שנה בחנוכה אנו מתכנסים משפחות משפחות ומדליקים את...
קרא עוד »
נוב 17, 2020