מה ההבדל בין כורסת הנקה לכורסא רגילה?

לצד היתרונות הרבים של ההנקה היא גם טומנת בחובה קשיים עבור האם ולעיתים תסכול עבור התינוק. אחד הקשיים עבור האם הוא מציאת התנוחה המתאימה. מאחר והנקה היא פעולה שנעשית תדיר מספר פעמים ביום, יש חשיבות לנוחות האם המניקה, אשר בהעדרה, סובלת האם מכאבי ראש, צוואר, שרירים תפוסים ועוד. הפתרון לכל אלו הוא כורסת הנקה מתאימה השונה מכורסה רגילה – מה ההבדל בין כורסת הנקה לכורסה רגילה? במאמר שלפניכם. 

יתרונות ההנקה

כאמור, להנקה יתרונות בריאותיים ורגשיים. מבחינה בריאותית חלב אם מכיל את כל הצרכים החשובים עבור התינוק. מבחינה רגשית ההנקה מחזקת את הקשר בין האם לתינוק מאפשרת הסתגלות קלה יותר לחיים מחוץ לרחם, מסיבות אלו ישנה חשיבות גדולה לאופן שבו מתבצעת ההנקה – הנקה בכורסת הנקה של Baby Lee היא איכותית, רגועה ושלווה יותר עבור האם והתינוק.

פונקציונלית

כורסת הנקה היא פונקציונלית מאוד ביחס לכורסה רגילה. על אף שהיא מעוצבת בצורה מרשימה, היעוד העיקרי שלה הוא נוחות ובטיחות האם והתינוק. כורסה רגילה עם ידיות משוננות לא תספק את הבטיחות הדרושה, לעומתה, כורסת הנקה עם ידיות מעוגלות תאפשר הנקה שקטה ובטוחה. 

תמיכה

כורסת הנקה מספקת תמיכה לראש, לצוואר ולשכמות מה שמאפשר לאם ישיבה נוחה ולאורך זמן מבלי שתסבול משרירים תפוסים, 

ניקיון

יש סוגים מסוימים של כורסאות הנקה שיש בהן אפשרות להפשיל את הריפוד ולכבס אותן, דבר שקשה למצוא בכורסה רגילה. הדבר חשוב פי כמה כאשר התינוק פולט תדיר ונשארים כתמים על הכורסה.

נדנוד

עוד הבדל בין כורסת הנקה לכורסה רגילה המאפשר שימוש בכורסה לא רק בזמן ההנקה הוא האופציה לנדנוד עדין – ידוע שתנועות חזרתיות כמו נדנוד מרגיעות את התינוק ומאפשרות לו להירדם בקלות ובמהירות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים