מהי הדרך היעילה ביותר לשמור על המשרד נקי תמיד?

כדי ליהנות ממשרד נקי ואסתטי, כדאי להיעזר בחברת ניקיון אשר מבצעת ניקון מקיף ומעמיק במשרד בהתאם לדפוסי התנהלות מוקפדים.

חברת ניקיון למשרדים 

חברה מקצועית אשר עוסקת שנים רבות בתחום הניקיון במשרדים, סיגלה עם השנים נהלי עבודה כדי שהעובדים שלה יבצעו ניקיון רוחבי על פי צ'ק ליסט מובנה. בדרך זו עוברים על כל הפריטים שיש לנקות אותם ובתום העבודה, המשרד נקי ומצוחצח. 

מחפשים חברת ניהול בנייני משרדים במרכז? דברו איתנו >>>

שיטת העבודה של ניקיון משרדים

בהתאם לגודלו של המשרד ולכמות העובדים בו, נקבעת תדירות ההגעה לכל משרד, כדי שתמיד הוא יהיה נקי ומצוחצח. כמו כן קובעים את כמות שעות העבודה ואת מועדי ההגעה של העובדים. יש הנהלות של משרדים שמעוניינות שהליך הניקיון יתבצע ביום העבודה תוך מינימום הפרעות לעובדי המשרד. יש גם אחרים שמעדיפים שהניקיון יבוצע בשעות הערב או הלילה, כדי לא להפריע לעבודה השוטפת. כך העובדים שמגיעים בבוקר, נהנים ממשרד נקי וריחני.

אנחנו מתמחים בניהול בנייני משרדים >>>

הקפדה על ניקיון במשרדים

משרד נקי כולל פעולות ניקיון שמתבצעות בכל אחד מהחדרים של העובדים וב – open space  שבו יושבים מרבית העובדים. כמו כן בחדרי הישיבות השונים, הן הגדולים והן הקטנים לרווחתם של הקולגות שמגיעים לישיבות. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לניקיון המבואה, כיוון שזוהי הנקודה הראשונה שאליה מגיע כל אורח ואין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

המטרה של חברת הניקיון המנוסה היא להעניק לעובדים תחושה של בית ולכן מתבצע ניקיון רוחבי בכל המטבח, ניקוי של הארונות, משטחי העבודה, המקרר, המכשור החשמלי כמו מיקרוגל וטוסטר, הכיסאות, השולחנות ועוד.

נושא נוסף שהוא אקוטי בניקיון שלו הוא השירותים, שם מתבצע ניקיון יסודי ביותר בכל פעם, כדי לשמור על היגיינה מיטבית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים