מתי רדימות בכף היד דורשת התערבות רפואית

רדימות כף היד

אם אתם חווים רדימות בכף היד אתם למעשה חווים תופעה שכף היד נרדמת, אין בה תחושה, לעיתים לזמן קצר ולעיתים לזמן ארוך. רדימות בכף היד היא תופעה נפוצה מאוד, הרבה מאוד אנשים חוו תופעה כזאת. בדרך כלל מדובר כאן בבעיה עצבית הרבה מאוד אנשים חשים נמלול וחוסר תחושה ביד. הנמלול וחוסר התחושה מורגשים לרוב בשעות הבוקר או אחרי שינה בכל שעות היום. יש אנשים שמרגישים נמלול וחוסר תחושה גם בשעות הלילה.

תופעות נוספות אופייניות לרדימות

 יש תופעות נוספות לרדימות בכף היד כמו כוח חלש יותר באצבעות חוסר דיוק באצבעות ועוד הרבה תופעות כאלה. למה נוצרת תופעה כזאת של רדימות בכף היד? התופעה הזאת נוצרת מלחץ שנוצר על עצב. זה יכול להיות לחץ שנוצר על עצב מדיאני בשורש כף היד או לחץ על עצב אולנרי במרפק. כדאי לפנות לרופא אם אתם מגישים לאורך זמן תחושות של רדימות בכף היד. שימו לב כמה זמן נמשכים הסימפטומים ומה החומרה שלהם. 

צרו קשר עוד היום עם ד"ר פרנק אטלן >>>

איזה טיפול תקבלו מרופא בבעיה זאת?

הרופא ייתן לכם טיפול לפי חומרת הסימנים הקליניים. כך למשל ניתן לקבל סד ששמים בלילה שמישר את המרפק שמטפל ברדימות ביד שנובעת מן המרפק. אתם גם תקבלו טיפול אנטי דלקתי. ברוב המקרים לא מקבלים זריקת קורטיזון במקרים כאלה כי העצב קרוב לפני העור ויש סיכון לפגוע בו. יש מקרים שמבצעים ניתוח כדי לשחרר את העצב ולמנוע רדימות של היד זה ניתוח נפוץ וקל שמתבצע בהרדמה מקומית. בניתוח יוצרים יותר מרחב לעצב כדי שלא ייווצר עליו יותר לחץ. פותחים את תעלות העצב עד גובה המרפק. זה משפר את המצב ולאורך זמן משפר את התסמינים לאחר כמה שבועות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיטרה לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד גיטרה הוא גם מהנה וגם תורם להתפתחות

קרא עוד »

אופטומטריסט רמת גן

ברמת גן ניתן למצוא לא מעט אופטומטריסטים מקצועיים יותר ופחות. כיצד נדע לבחור את האחד שלנו ? קודם כל החשיבות היא למיקום הגיאוגרפי, רמת גן

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים