למה לחגוג בת מצווה במועדון ולא באולם

למה לחגוג בת מצווה במועדון ולא באולם

כולנו חוגגים אירועים כאלה ואחרים במהלך החיים. זה מתחיל באירועי ברית ובריתה, ממשיך במסיבות יום הולדת, באירועים עסקיים וכל באירועי בר מצווה בניין, בת מצווה וחתונות. את כל האירועים מן הסוג הזה אנחנו צריכים לחגוג באולם בגודל ובהרכב המתאימים.

מה שכולם עושים בדרך כלל זה – בוחרים אולם אירועים שנראה מתאים לקריטריונים ושם חוגגים את האירוע.

האולם אשר בו בוחרים לחגוג אמור להתאים מבחינת סגנון האירוע, מבחינת אופי האירוע ומבחינת הרכב שצפוי להשתתף באותו אירוע.

אולם אירועים זה סיפור יקר!

כל מי שכבר חגג אי פעם אירוע באולם אירועים יודע כי אירוע באולם אירועים זה סיפור לא זול כלל וכלל. לצורך מימון אירוע כזה יש לשלם אלפי שקלים כאשר זה עדיין לא כולל את האוכל באירוע, זה עדיין לא כולל את התכניות לאירוע ובכלל מדובר בכסף שהוא למעשה רק עבור השכירות של המקום כאשר מדובר בהחלט בתקציב נכבד וכבד.

אך מה אפשר לעשות שזוהי האופציה היחידה?

אולם אירועים היא לא האופציה היחידה!

אז כאן אנחנו באים לנפץ את המיתוס שמלווה אותנו כבר שנים ארוכות. ממש לא חייבים לחגוג את האירוע באולם אירועים ולהיפרד לצורך כך משערות אלפי שקלים. יש בהחלט דרך לחגוג בצורה אחרת וליהנות מאירוע שיהיה מושלם ושמח במיוחד ועדיין לשלם מחיר סביר והגיוני לגמרי.

חוגגים במועדון

האפשרות לחגוג בתוך מועדון בת מצווה זוהי אפשרות מעולה כאשר המועדון מאפשר ליהנות מאירוע שמח וחגיגי במיוחד מבלי להתרושש ומבלי לשלם סכומי כסף גבוהים מידי. האירוע בסופו של דבר יהיה מיוחד והמשתתפים כולם ייהנו בו עד בלי די. כי באירוע הזה תוכלו לפרגן לעצמכם הרבה יותר. כי ברגע שהעלויות עבור האולם אינן גבוהות, אתם יכולים להרשות לעצמכם הרבה יותר בתחום של התכניות באירוע כמו גם באוכל שתגישו לאורחים וכו'.

מתאמים ציפיות

לפני שאתם יוצאים לדרך, אתם צריכים לתאם ציפיות עם חתן האירוע. הוא זה שאמור לאהוב את האירוע ש'תפרתם' לו והוא זה שבסופו של דבר יעמוד במרכז האירוע. אז שימו לב לכל הפרטים הללו וקחו החלטה חכמה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סוגי זפת לגגות

סוגי זפת לגגות

כאשר בונים מבנה חדש או תוספת למבנה קיים, יש לזפת את הגג מבחוץ על מנת לאטום את המבנה מפני מי גשמים שעלולים לחדור בימות החורף

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים