למה גריל קולמן נחשב לטוב ביותר?

מחפשים גריל מתקדם ומשוכלל לחצר? האם אתם נהנים סדרתיים מצליית בשר משובח על גריל? כנראה שכדאי לכם לרכוש גריל קולמן, חברה אמריקאית בין המובילות בעולם ובמשך הרבה מאוד שנים.

 

מידע על החברה

חברת קולמן הינה חברה וותיקה מאוד, נוסדה בשנת 1893. כבר בתחילת מלחמת העולם ה – 2, החברה החלה לייצר תנורים לחיילים הנמצאים בשטח. אולם במהלך השנים התפתחה עוד ועוד, וכיום למעט סוגי גריל רבים ומגוונים היא מייצרת ציוד לקמפינג כמו תאורת שטח, אוהלי קמפינג, שקי שינה ועוד. נציין כי כל מוצרי החברה הינם איכותיים ביותר, והיא משווקת אותם בכל העולם.

 

על הגריל של חברת קולמן

החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת סוגים רבים של גרילים איכותיים במיוחד, כאלה שישמשו אתכם לאורך שנים רבות. יש בינינו לא מעט שוחרי קולינריה, אנשים שאוהבים להשקיע בנתחי בשר משובחים ולהכין אותם בחצר הבית, ואכן חברת קולמן מייצרת גרילים תעשייתיים המותאמים לשימוש ביתי.

 

מה מאפיין גרילים של החברה?

חברת קולמן מייצרת גם מטבחים מודולריים המתאימים לשטחי חוץ. לגרילים המתקדמים הללו מבערי אינפרא אדום, מוט צלייה או שיפוד מסתובב. מדובר כאן בבישול בקצב איטי, כך מכינים סוגי בשר שונים כמו חלקי עוף, צלי בשר, וכל סוג אחר אותו ניתן להכין על הגריל וליהנות ממנה שלא הייתה מביישת אף מסעדת בשרים ידועה.

 

יתרונות נוספים

לא רק שמדובר בגריל שהופך כל מנה בשרית למעדן, בכדי שיהיה נוח לעבוד אתו, יש גם גרילים עם משטחי עבודה גדולים, הם מעוצבים למשעי בסגנון עכשווי, ולא פחות חשוב – קל ופשוט לנקות אותם. כמו כן, הם עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בנמצא. האין זוהי חוויה מושלמת לחיך?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים