יוסי שדה – כך תעזרו לנער במצוקה

יוסי שדה

מצבים בהם נער נמצא במצב מצוקה הם נפוצים מאוד בימינו. על מנת לסייע לאותו נער לצלוח את המשבר בו הוא נמצא יהיה חשוב להיות קשוב אליו ולנסות להבין מהם הקשיים שלו וכיצד הגיע אל המצב שלו. לאחר מכן תוכלו להציע לו את הפתרונות הרלוונטיים, בין אם הוא צריך מקום לינה ותוכלו לשלוח אותו אל חוות שדה בר של יוסי שדה ובין אם הוא זקוק לפגישה עם פסיכולוג.

להיות קשובים לצרכיו של הנער

אחד הדברים הקריטיים ביותר שתצטרכו להביא בחשבון זה עצם היותכם מנסים להיות קשובים ככל האפשר לצרכים ולקושי של הנער. כלומר חשוב לנסות לשאול שאלות בנוגע למצבו האישי ולנסות להבין מהו המצב בו הוא נמצא כרגע. אך ורק קשב מלא וסבלנות מצדכם יאפשרו לכם לגרום לנער להיפתח ולשתף את כל שעל לבו.

הפנייה אל מקום שיסייע לנער

לאחר שתזהו את מצב הנער יהיה חשוב לפעול במהרה ולוודא כי אתם מפנים אותו למקום שיוכל להעניק לו תמיכה וכל מה שהוא צריך. כך למשל, נערי במצוקה בחוות שדה בר מקבלים מקום ללון בו וזאת לצד סיוע במגוון רחב מאוד של מישורים. כך הם מסוגלים ללמוד ערכים חשובים לחיים, לשפר את ההישגים בלימודים ואף להתגייס ליחידות מובחרות בהגיעם לגיל 18.

לא לוותר על הנער במצוקה

עליכם להבין כי זיהוי של נער במצוקה זהו דבר שיכול להציל את העתיד שלו. במידה ואתם חוששים שישנו נער במצוקה שצריך עזרה, אל תחששו ופעלו בהקדם האפשרי. מומלץ לפנות אל גורמים מנוסים בסיוע לנערים במצוקה, כמו יוסי שדה, אשר יוכל להעניק לנערים תמיכה בכל אשר יצטרכו וזאת כדי להחזיר את החיים שלהם למצבם התקין.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארוחת שף פרטית – איך אפשר להזמין?
אם אתם מחפשים ארוחת שף בבית ואתם רוצים לדעת כמה היא תעלה ומי השף הטוב ביותר שיוכל להכין אותה, כדאי...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
אלימות במשפחה – איך מטפלים בזה?
בשנים האחרונות אנו שומעים בחדשות ובגורמי התקשורת השונים על מקרים רבים של אלימות במשפחה. חשוב מאוד...
קרא עוד »
אוג 04, 2019
תכנון גינות – כיצד עושים את זה בצורה נכונה
תכנון גינה הוא דבר לא פשוט. אפילו אם מדובר בשטח קרקע קטן אותו בו אנחנו רוצים לגדל גינה משלנו, הרי שהדבר...
קרא עוד »
פבר 06, 2022