תרופה לאוטיזם – למה לצפות

אוטיזם – זו לא מחלה ולמרבה הצער לא ניתן לרפא אותה, אולם באמצעות טיפול  ביוכימי בשיטת C.A.T ניתן בהחלט להביא לשיפור משמעותי ביכולת הקוגנטיבית, החברתית, הוורבלית והתקשורתית, ולהביא להפחתה ניכרת של תסמינים אופייניים לאוטיזם, זאת באמצעות פענוח השורש של הבעיה הספציפית לכל מטופל באופן אישי.

אז מה הם שלבי הטיפול, ואיך בעצם זה עובד?

לכל מטופל יורכב בהתאמה אישית פרוטוקול טיפול אישי, שבו נעשה שימוש בחומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים, לאור התהליכים הפגועים והחוסרים התזונתיים שאותרו בבדיקות המעבדה.

אורכו טיפול בשיטת C.A.T הינו כחמישה חודשים, כאשר במהלך ארבעת החודשים הראשונים ההורים מקבלים ליווי טלפוני פרטני, שכולל מתן הנחיות טיפול ספציפיות בהתאמה לשיפור הכושר הוורבלי, לצד הכישורים החברתיים, ביכולות הקוגנטיביות, ביכולת המוטורית, ובהפחתה של תסמיני האוטיזם כמו בעיות שינה, הליכה במעגלים, חזרתיות, בעיות קשב וריכוז, התקפי זעם וקבעונות.
בקרו באתר של טלי אנגור כדי לקרוא בהרחבה על השיטה:
https://tali-angor.com/treatment/

בנוסף, במהלך הטיפול מתקיימות פגישות פרונטליות, כשלכל פגישה – מטרה ייחודית בפני עצמה.

פגישה ראשונה

בפגישה הראשונה נוכחים המטופל והוריו, במהלכה מתקיים תשאול מקיף באשר להיסטוריה הרפואית והרקע הכללי של המטופל.

בסיום הטיפול יקבלו ההורים שאלון שבו יצטרכו לענות על עשרות שאלות שרלוונטיות לתסמיני האוטיזם, כמו גם לאורח חייו התנהגותו והרגליו של המטופל.

בדיקות מעבדה

בהתאם למידע שהתקבל בפגישה הראשונה ומסגרת פגישה עם פסיכיאטר ילדים – המטופל מקבל הפניות לבדיקות מעבדה מקיפות, זאת על מנת לבדוק פרמטרים מעבדתיים בדם, בצואה ובשתן, ובדיקת מעבדה מקיפה שבוחנת ומנטרת 75 מטבוליטים שונים.

פגישה שניה

הפגישה השנייה מתקיימת במועד סמוך לקבלת שאלון המידע והתוצאות של בדיקות המעבדה.

בפגישה יקבל המטופל פרוטוקול טיפול, שהמטרה שלו הינה טיפול בתהליכים מטבוליים שנמצאו לקויים, כמו כן חוסרים תזונתיים שאובחנו.

מזמן התחלת התיסוף מתקיים מעגל קשר קבוע עם ההורים המטפלים בילד, במהלכו נבחנת ההיענות, וכן תסמיני האוטיזם שנמצאים בירידה.

במהלך הטיפול מתקיים גם ייעוץ על ידי תזונאית שבוחן רגישות לאחד מ-95 מזונות נפוצים, פגישה טלפונית ופגישת סיום בה ניתנות המלצות נוספות – ככל וידרש, וכן עידכון של הנחיות פרוטוקול הטיפול לתקופה הנותרת.
מוזמנים להתעדכן אודות השיטה הנ"ל בפרופיל הטוויטר של מייסדת השיטה – טלי אנגור.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים