היתרונות המרכזיים בקלנועית

קלנועית זה כלי רכב קטן המיועד לאדם שלא יוכל להתנייד בכוחות עצמו. אפשר לומר שהקלנועית פתחה דלת עבור אנשים שעד כה לא יכלו לצאת בכוחות עצמם מהבית ולהתנייד מכל מקום לכל מקום. הם היו תלויים בחסדיהם של אנשים אחרים כדי להגיע לקופת החולים או לכל מקום שהם רצו להגיע. מעבר לזאת אם לא היה להם רישיון, הרי שהם מצאו את עצמם תקועים בלי יכולת לנוע בכוחות עצמם למקומות שם הם רצו להגיע.

הקלנועית פותרת למעשה את כל הבעיות הללו.

מעבר לכך יש לקלנועית עוד שורה ארוכה של יתרונות, כפי שנוכל למנות להלן.

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על רולטור 3 גלגלים? מגוון רחב של מוצרים למבוגרים מחכים לכם באתר של א.א הגיינה

למה קלנועית?

לקלנועית יש הרבה מאוד יתרונות כפי שנוכל למנות להלן.

  • הקלנועית לא מחייבת רישיון נהיגה – הקלנועית היא למעשה מתנהגת כמו כל כלי רכב אחר אך היא מחייבת רישון נהיגה. כלומר כל אדם מעל גיל 16 יכול למעשה לנהוג בקלנועית.
  • הקלנועית לא עושה שימוש בדלק – לצורך הפעלת הקלנועית אין כל צורך בדלק. די בטעינה של הקלנועית עם חיבור לחשמל והקלנועית כבר תהיה כשירה לנסיעה.
  • הקלנועית היא מוצר ידידותי לסביבה – בגלל שהקלנועית לא עושה שימוש בדלק על כן היא גם לא משפיעה על איכות הסביבה לרעה. היא נחשבת כלי ירוק וידודתי לסביבה. 
  • הקלנועית לא עולה הרבה בתחזוקה שלה – מבחינת עלויות, הקלנועית עולה בעיקר רק בעת הקנייה שלה. אין הרבה עלויות תחזוקה בהמשך. הקלנועית לא צורכת דלק והיא לא צריכה טסטים ובעצם אין הרבה הוצאות סביב התחזוקה של הקלנועית. 
  • הקלנועית לא צריכה חניה גדולה – אדם שיוצא לכביש או לדרכים עם הקלנועית לא צריך חניה גדולה כאשר הוא עוצר במקום כלשהו. הקלנועית יכולה להסתפק בחניה קטנה ומינימלית ועל כן לא מסובך למצוא חניה כזו.
בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה ניתן להשיג מפיץ ריח לרכב חשמלי?
לפני כמה שנים נהגתי ברכב והרגשתי שהאוויר ברכב לא טרי. החלטתי לנסות מפיץ ריח חשמלי וזה עבד מצוין. היה...
קרא עוד »
יונ 23, 2022
פענוח תופעת דוכני האוכל: חשיפת היסודות למתכנני אירועים
תפקידם של דוכני מזון באירועים מודרניים התפתח מעבר לנוחות בלבד והפך להיבט מכונן של ההתכנסות....
קרא עוד »
אוק 05, 2023
איך טיפול משפחתי יכול להציל אתכם?
יש מעט מאוד זוגות היום אשר לא סובלים מבעיות בזוגיות. העניין הוא שאם יש לכם בעיה בזוגיות זה ממש לא אומר...
קרא עוד »
אפר 21, 2019