היתרונות המרכזיים בקלנועית

קלנועית זה כלי רכב קטן המיועד לאדם שלא יוכל להתנייד בכוחות עצמו. אפשר לומר שהקלנועית פתחה דלת עבור אנשים שעד כה לא יכלו לצאת בכוחות עצמם מהבית ולהתנייד מכל מקום לכל מקום. הם היו תלויים בחסדיהם של אנשים אחרים כדי להגיע לקופת החולים או לכל מקום שהם רצו להגיע. מעבר לזאת אם לא היה להם רישיון, הרי שהם מצאו את עצמם תקועים בלי יכולת לנוע בכוחות עצמם למקומות שם הם רצו להגיע.

הקלנועית פותרת למעשה את כל הבעיות הללו.

מעבר לכך יש לקלנועית עוד שורה ארוכה של יתרונות, כפי שנוכל למנות להלן.

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על רולטור 3 גלגלים? מגוון רחב של מוצרים למבוגרים מחכים לכם באתר של א.א הגיינה

למה קלנועית?

לקלנועית יש הרבה מאוד יתרונות כפי שנוכל למנות להלן.

  • הקלנועית לא מחייבת רישיון נהיגה – הקלנועית היא למעשה מתנהגת כמו כל כלי רכב אחר אך היא מחייבת רישון נהיגה. כלומר כל אדם מעל גיל 16 יכול למעשה לנהוג בקלנועית.
  • הקלנועית לא עושה שימוש בדלק – לצורך הפעלת הקלנועית אין כל צורך בדלק. די בטעינה של הקלנועית עם חיבור לחשמל והקלנועית כבר תהיה כשירה לנסיעה.
  • הקלנועית היא מוצר ידידותי לסביבה – בגלל שהקלנועית לא עושה שימוש בדלק על כן היא גם לא משפיעה על איכות הסביבה לרעה. היא נחשבת כלי ירוק וידודתי לסביבה. 
  • הקלנועית לא עולה הרבה בתחזוקה שלה – מבחינת עלויות, הקלנועית עולה בעיקר רק בעת הקנייה שלה. אין הרבה עלויות תחזוקה בהמשך. הקלנועית לא צורכת דלק והיא לא צריכה טסטים ובעצם אין הרבה הוצאות סביב התחזוקה של הקלנועית. 
  • הקלנועית לא צריכה חניה גדולה – אדם שיוצא לכביש או לדרכים עם הקלנועית לא צריך חניה גדולה כאשר הוא עוצר במקום כלשהו. הקלנועית יכולה להסתפק בחניה קטנה ומינימלית ועל כן לא מסובך למצוא חניה כזו.
בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בובות פופ
בעבר נעשו בובות מבד ונתפרו יחד. אבל, עם הופעת הפלסטיק, בובות הפכו לצעצוע פופולרי לילדים. זה הוביל...
קרא עוד »
ספט 16, 2022
המדריך החיוני שלך לבחירת חברת קרטונים למעבר דירה
כאשר הגיע הזמן לעבור לדירה חדשה, בחירת חומרי ההובלה הנכונים חשובה לא פחות מהאריזה עצמה. בין שלל...
קרא עוד »
נוב 28, 2023
תובנות חיוניות לגבי אופנה במידות גדולות
אופנה היא תחום דינמי ומכיל, המתפתח כל הזמן כדי לחבק כל מבנה גוף. בעולם התוסס של אופנה במידות גדולות,...
קרא עוד »
דצמ 22, 2023