המנעו מחאפרים! איך לבחור מומחה איטום מקצועי ומהימן

מומחה איטום מקצועי

כל מי שסובל מנזילות מהתקרה או מכתמי רטיבות עקשניים שמופיעים כל חורף על הקירות, יודע שהוא חייב לעשות משהו בעניין אחרת המצב רק ילך ויחמיר. תקופת הקיץ מהווה את התקופה המושלמת כדי לאטום את הגג והקירות, היות ומזג האוויר מאפשר ייבוש מהיר של חומרי האיטום, אין גשמים שירטיבו את כל העסק וניתן לעבוד בצורה חלקה ומהירה יותר. לכן זהו הזמן המושלם למצוא מומחה איטום מקצועי ומהימן, שיאטום לכם את הגג והקירות וימנע נזילות מיותרות בחורף הקרוב. לצערנו השוק מוצף בחובבנים וחאפרים, אשר ישמחו לקחת את כספכם ולספק לכם עבודה בינונית במקרה הטוב. חאפרים אלו לא ישתמשו בחומרי איטום איכותיים, הם יעשו עבודה חובבנית ורוב הסיכויים שהגשם הראשון יורגש היטב בתוך הבית שלכם. לכן על מנת להימנע מאי נעימות, מבזבוז מיותר של כסף וכמובן מלא מעט עצבים, מומלץ מראש לבחור לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

איך לבחור מומחה איטום מקצועי ומהימן?

הדבר הראשון שצריך לעשות על מנת להימנע מעבודה עם חאפרים וחובבנים הוא למצוא בעל מקצוע איכותי ומקצועי. לצורך כך, ניתן להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים שעשו עבודה דומה והתוצאה הייתה איכותית ועמידה לאורך זמן. לאחר שמקבלים מספר שמות מומלצים, כדאי להשוות אותם לרשימת קבלני האיטום המורשים, אשר מופיעים באתר של משרד השיכון והבינוי. רק קבלנים המופיעים ברשימה הזאת, נחשבים לבעלי מקצוע המורשים לבצע עבודות איטום. קבלנים אלו יקפידו לעמוד בכל התקנים הרלוונטיים, הם ישתמשו אך ורק בחומרים בעלי תו תקן והסבירות שתקבלו עבודה מקצועית ואיכותית תהיה גבוהה יותר. מעבר לכך, כדאי לזכור כי לכל קבלן יש את המחיר שלו, לכן מומלץ לדבר עם מספר קבלנים ולהשוות מחירים. הצעת המחיר חייבת לפרט בדיוק את כל הסעיפים השונים, כולל חומרי עבודה, מהלך העבודה וכדומה. הצעת מחיר כללית מעידה על בעל מקצוע חובבן ולא אמין.

לסיכום, על מנת לעבוד עם מומחה איטום מקצועי ומהימן כמו גולד איטומים יש צורך לבצע מעט בירורים, לדבר עם מספר אנשי מקצוע שונים ולבחון היטב כל אחד ואחד מהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים