מה זה עבודות סנפלינג ולמה צריך אותן

איטום בסנפלינג

כאשר היו אומרים בעבר שמישהו עושה סנפלינג היו מתכוונים אל ענף שהוא יכול להיות בתור תחביב או בתור ספורט תחרותי, אשר נעשה על ידי אנשים שבסוג פעולה הזו מיומנים ברמה כזו או אחרת. אולם, עם הזמן הסנפלינג הפך להיות עבודה של ממש, כשאר אנשים היו נקראים על מנת לבצע עבודות בגובה של בניינים גבוהי קומה, עבור ניקיון של המעטפת שעשויה זכוכית, עבור חיפוי הקירות החיצוניים ואפילו עבור התקנה של מרזבים שנמצאים בגובה רב. איך קרה המעבר הזה של פעילות ספורטיבית למשהו שמצריך צוות של עובדים? קראו את הדברים הבאים.

יותר בניינים גבוהי קומה

אם פעם הסטנדרט של הבנייה עבור בניינים רבי קומות היה לגובה של עשר קומות לכל היותר, הרי שנכון להיום בנייה לגובה היא כזו אשר יוצרת פתרון נהדר במקומות שבהם אין יותר מידי עתודות של קרקע, כאשר באופן הזה עדיי יכולים לספק לכל דורש את הדירה שאותה מבקש באזור שהוא מעדיף, ולא באף אזור אחר.

הנוף של ערים רבות הופך להיות כזה שכולל לא מעט בניינים שנושקים אל השחקים, ומגורים בדירה בקומה גבוהה הוא כבר עניין של שגרה כאשר בכל יום מחדש קבלנים מקימים בארץ הקטנה הזו בניינים לגבהים יותר מאתגרים. כל זאת אומר כי חייבים לעשות סוג של אדפטציה לדרכים שבהן עד כה היו מבצעים עבודות של הקמה, תיקון וניקיון עבור כאלה בניינים.

תחזוקה בטוחה של המעטפת

בניינים שבהם יש ארבע או שמונה קומות משפצים ומתקנים על יד עבודה פשוטה עם פיגומים שאותם מקימים ובעזרתם יכולים להגיע אל המעטפת שעליה צריכים לעבוד. בבניינים של עשרים קומות העבודה הזו כבר לא ממש רלבנטית, כאשר כאן כבר זקוקים לציוד אשר נועד באופן ספציפי לעבודות בגובה עם הדגש של טיפול במעטפת של הבניין אם עבור איטום בסנפלינג ואם עבור ניקיון של זכוכית רבה שמצפה את כל כולו.

עבודה שכזו מייצרת תוצאה הרבה יותר מדויקת, אבל בהחלט מצריכה צוות של עבודה מצויד ומיודע בכל התהליך, שאיתו מתקדמים שלב אחר שלב וקומה אחר קומה עד להשלמה בטוחה של כל העבודה על המעטפת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיפים לניקוי לתעשייה

טיפים לניקוי לתעשייה

בתחומים שונים בתעשייה ניקוי סטנדרטי אינו מספק ולעתים קרובות נדרש לעשות שימוש בטכניקות ניקוי מתקדמות יותר, כמו ניקוי בקרח יבש או חומרים אחרים שיכולים לסייע

קרא עוד »
חברה לבדק בית

איך למצוא חברה לבדק בית?

צריכים לאתר חברה לבדק בית? עומדים לרכוש דירה ורוצים להיות בטוחים שהדירה תקינה וכל המערכות בה יוכלו לשרת אתכם בלי תקלות? חשוב לכם לפנות אל

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים