סגורים עם הילדים בבית? אלה הפעילויות האידאליות ביותר בעבורכם!

יצירה לילדים

נגיף הקורונה הוביל את העולם לתקופה קצת מאגרת, ולו כי הורים רבים נמצאים בבתים עם הילדים, ומתקשים למצוא בעבורם תעסוקה. כיצד ניתן להעסיק את הילדים בתקופת ההסגר? ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות:

פעילויות יצירה

אין ספק שפעילויות יצירה הן האידיאליות ביותר לתקופת השהות בבית, ולו כי מדובר בפעילות מעשירה, שמסייעת לפתח את המוטוריקה העדינה של הילדים ותורמת לפיתוח יכולות קוגניטיביות. מלבד זאת, מדובר בפעילות שמעסיקה את הילדים שעות ארוכות ועל כן היא מהווה פעילות מרכזית בבית. תוכלו לבצע הזמנה של מוצרי יצירה דרך חנות היצירה של גרפוס, שכן ישנה אפשרות להזמנה אונליין קבלת משלוח עד הבית.

דפי צביעה ודפי עבודה

ברחבי הרשת תוכלו למצוא מגוון רחב של דפי צביעה מגוונים, כך שכל מה שצריך לעשות זה רק להדפיס ולצבוע. כמו כן, תמצאו לא מעט דפי עבודה בתחומים שונים, לרבות מתמטיקה ואנגלית – כך תוכלו לסייע לילדים להמשיך ללמוד גם במהלך השהות בבית.

אימונים ביתיים עם הילדים

כדי להניע את הגוף ולבצע פעילות גופנית, מומלץ לבצע עם הילדים אימונים ביתיים ותרגילי ספורט שונים. ביוטיוב יש היצע רחב של סרטוני אימונים, כשתוכלו למצוא אימונים שגם מתאימים לילדים.

סיורים ווירטואליים

את "גוגל מפות" אתם מכירים? ומה לגבי אתרים ייעודיים שמציעים סיורים ווירטואליים במוזיאונים? ובכן טוב לדעת שיש לא מעט אפשרויות לסיורים ווירטואליים ברשת, מה שיקנה לכם את האפשרות לסייע לילדים ללמוד גם בימים בהם לא ניתן לצאת מהבית.

ניסויים מדעיים שניתן לעשות בבית

באתרים שעוסקים במדע, כמו האתר של מכון דוידסון או של מוזיאון המדע ירושלים, ניתן למצוא לא מעט ניסויים מדעיים שאפשר לבצע בבית. לא רק שמדובר בחוויה מהנה, אלא גם זוהי חוויה מעשירה מבחינה לימודית, ולו כי ניתן ללמוד על תכונותיהם של חומרים שונים ולהכיר את עולם המדע מקרוב.

 

הרשת עשירה ברעיונות והצעות לימי ההסגר, החל ממשחקים שניתן להכין לבד בבית ועד לפעילויות גופניות ייחודיות. נסו למצוא את הפעילויות האידיאליות ביותר לילדים, ולו כדי שתקופת ההסגר תחלוף על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים