למה כדאי להשתמש במסנן מים?

מסנן מים

את הפעולה הזאת כולנו עושים מידי יום עשרות פעמים – אנו ניגשים לברז עם כוס ריקה, ממלאים אותה במים ושותים לרוויה. אמנם היום פחות, אך בעבר אנשים לא היו מודעים לכמות המרכיבים של המים שמגיעים אלינו בברזים. המים הלא מסוננים מגיעים בתוספת לא נעימה של אבנית, כלור, חלודה, פלואור, מלחים ומתכות ועוד כל מיני 'מרעין בישין', שאיך לומר בלשון המעטה, אלו לא מאוד בריאים לגוף שלנו.

בשנים האחרונות המודעות לעובדה זו הולכת וגוברת וככל שעובר הזמן עוד ועוד אנשים עוברים לשתות בריא יותר עם מסנן מים. אז למה כדאי להשתמש במסנן מים? אני חושב שהתשובה כבר די ברורה.

במהלך השנים האחרונות מיוצרים ומפותחים כל הזמן עוד סוגי מכשירים לסינון מים שמוצעים בשוק לקהל הרחב הן לשימוש ביתי והן מערכות לשימוש מוסדי וארגוני גדול יותר. ישנם עשרות סוגי מטהרי מים שמאפשרים לנו לשתות בריא יותר והם כוללים גם פתרונות שתיה חמה וקרה ואפילו סודה. אז בואו נכיר את חלקם.

מסנן מים

את המיני בר כולנו מכירים. כמעט בכל בית אנו יכולים לראות מכשיר מעוצב ויפה עומד בצד השיש, במקום קומקום או מיחם חשמלי שצריך למלא שוב ושוב, או במקום בקבוקי המים שתופסים לנו הרבה מקום במקרר, אנו יכולים פשוט לגשת למיני בר ולמזוג לעצמנו כוס מים חמים או קרים לפי הצורך.

כמו כן ישנם מערכות משופרות יותר, כמו למשל מערכת תת כיורית שגם לא תופסת מקום על השיש. הם מורכבות מתחת לכיור בצורה נסתרת ומאפשרת לנו לשתות ככל שיעלה על רוחנו. בנוסף, גם במוסדות וארגונים נוכל לראות משקורים גדולים עם ברזים רבים בהתאם לכמות האנשים במתחם עם מים מסוננים ובריאים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקים לכלבים
משחקים לכלבים הם דרך מצוינת להפעיל את המוח והגוף של הכלב שלך תוך כדי כיף. הם גם מספקים מוצא בטוח ומהנה...
קרא עוד »
נוב 21, 2022
למה כדאי לכם להשקיע ביוון? 3 סיבות מצוינות
הנכס החשוב ביותר שאתה יכול להחזיק הוא הבית שלך. זה המקום שבו תבלו הכי הרבה זמן, אז זה צריך להיות כמה...
קרא עוד »
דצמ 21, 2022
הדרכים בהן דיכאון גורם לעצירות
דיכאון הוא מצב בריאותי נפשי שכיח הגורם לתסמינים גופניים רבים כמו עצירות. הדרכים בהן דיכאון גורם...
קרא עוד »
מרץ 25, 2023