לימודי פיתוח אפליקציות לילדים, הופכים לאנשי מחשבים גדולים

קורס פיתוח אפליקציות לילדים הינו קורס ייחודי שמטרתו ללמד ילדים ליצור אפליקציות משלהם. קורס זה מיועד לילדים בגילאי 5 עד 12 שנים. הוא מכסה את היסודות של התכנות ומציג את המושגים הבסיסיים של מדעי המחשב. הוא כולל גם משחקים שונים, אנימציות וסיפור שמלמד ילדים איך מחשבים עובדים. הקורס כולל גם תרגילים המסייעים לילדים ללמוד כיצד להשתמש בשפות תכנות שונות כמו C#, Java, Python ו-HTML5. 

על הקורס:

קורס לימודי פיתוח אפליקציות לילדים ילמד בסביבה מהנה ואינטראקטיבית ובאנגלית. הקורס מועבר על ידי מורים מנוסים ובעל חווית למידה חיובית לילד. כל לומד יקבל מידע על תכנות באופן שוטף במהלך כל שלושת השיעורים (5 ימים). בנוסף, הפעילויות הבאות מתקיימות בשעות הבוקר: התלמידים יכולים גם להשתמש במכשירים הניידים שלהם כדי לגשת לחבילות תוכנה כגון Minecraft, Adobe Flash או Google Chrome. לבסוף הם יכולים להשתתף בפעילויות שונות של משחקי מחשב הנערכות בתקופות ספציפיות של זמן השיעור, כגון משחקי וידאו ומשחקי לוח כמו Cluedo או Scrabble.

תורם גם לפיתוח הדמיון והחשיבה:

חלק זה עוסק בקורס פיתוח אפליקציות לילדים במסגרת חוגי מחשבים מומלצים לילדים. זהו קורס שעוזר לילדים לפתח את היצירתיות והדמיון שלהם. זה גם מלמד אותם שיש להם את הכוח ליצור כל מה שהם רוצים. המטרה העיקרית של קורס פיתוח אפליקציות לילדים היא לפתח את היצירתיות והדמיון של הילד. זה גם עוזר להם ללמוד איך להמציא רעיונות יצירתיים. על ידי לימוד תהליך פיתוח האפליקציה שלב אחר שלב, ילד יוכל לייצר אפליקציות בקלות ובמהירות. בדרך זו, הם יכולים ליצור דברים מעניינים יותר ממה שהורים נתנו לילדים שלהם בשנים האחרונות. על ידי השתתפות בקורס זה לילדים, ההורים יכולים ליהנות לצפות בילדיהם מנסים אפליקציות חדשות בכל יום בבית הספר או כשהם יוצאים בעצמם וגם נהנים ליצור משהו.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפי מה תבחרו את חיפוי הקיר הנכון בשבילכם?
בחירה של חיפוש הקיר בעבור חלל הבית שלכם זה משהו שצריך לעשות תוך כדי הסתמכות על מספר אספקטים חשובים...
קרא עוד »
אפר 27, 2019
משלוחי קמגרה בראשון לציון – החזירו את חיי המין שלכם לשיא
לא מרגישים בנוח בחדר המיטות? חושבים שהביצועים שלכם לא מספיק טובים כשאתם נמצאים עם בת הזוג או בחורה...
קרא עוד »
יונ 20, 2022
מגרשים למכירה – הזדמנות נדלן שרק מחכה לך
עליכם לדעת כי יש הרבה מאוד אופציות השקעה היום שרק יושבות על המדף ומחכות לכם. העניין הוא שכפי שאפשר...
קרא עוד »
יול 04, 2019