לימודי פיתוח אפליקציות לילדים, הופכים לאנשי מחשבים גדולים

קורס פיתוח אפליקציות לילדים הינו קורס ייחודי שמטרתו ללמד ילדים ליצור אפליקציות משלהם. קורס זה מיועד לילדים בגילאי 5 עד 12 שנים. הוא מכסה את היסודות של התכנות ומציג את המושגים הבסיסיים של מדעי המחשב. הוא כולל גם משחקים שונים, אנימציות וסיפור שמלמד ילדים איך מחשבים עובדים. הקורס כולל גם תרגילים המסייעים לילדים ללמוד כיצד להשתמש בשפות תכנות שונות כמו C#, Java, Python ו-HTML5. 

על הקורס:

קורס לימודי פיתוח אפליקציות לילדים ילמד בסביבה מהנה ואינטראקטיבית ובאנגלית. הקורס מועבר על ידי מורים מנוסים ובעל חווית למידה חיובית לילד. כל לומד יקבל מידע על תכנות באופן שוטף במהלך כל שלושת השיעורים (5 ימים). בנוסף, הפעילויות הבאות מתקיימות בשעות הבוקר: התלמידים יכולים גם להשתמש במכשירים הניידים שלהם כדי לגשת לחבילות תוכנה כגון Minecraft, Adobe Flash או Google Chrome. לבסוף הם יכולים להשתתף בפעילויות שונות של משחקי מחשב הנערכות בתקופות ספציפיות של זמן השיעור, כגון משחקי וידאו ומשחקי לוח כמו Cluedo או Scrabble.

תורם גם לפיתוח הדמיון והחשיבה:

חלק זה עוסק בקורס פיתוח אפליקציות לילדים במסגרת חוגי מחשבים מומלצים לילדים. זהו קורס שעוזר לילדים לפתח את היצירתיות והדמיון שלהם. זה גם מלמד אותם שיש להם את הכוח ליצור כל מה שהם רוצים. המטרה העיקרית של קורס פיתוח אפליקציות לילדים היא לפתח את היצירתיות והדמיון של הילד. זה גם עוזר להם ללמוד איך להמציא רעיונות יצירתיים. על ידי לימוד תהליך פיתוח האפליקציה שלב אחר שלב, ילד יוכל לייצר אפליקציות בקלות ובמהירות. בדרך זו, הם יכולים ליצור דברים מעניינים יותר ממה שהורים נתנו לילדים שלהם בשנים האחרונות. על ידי השתתפות בקורס זה לילדים, ההורים יכולים ליהנות לצפות בילדיהם מנסים אפליקציות חדשות בכל יום בבית הספר או כשהם יוצאים בעצמם וגם נהנים ליצור משהו.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול קוגניטיבי התנהגותי – מה זה?
הרבה מאוד אנשים מתמודדים עם חרדות, דיכאון, טראומות ומצבים נפשיים אחרים אשר מקשים עליהם בתפקוד...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
הכל על קורס מיומנויות הדרכה להורים
הורים רבים מוצאים את עצמם מתקשים בתהליך חינוך וגידול הילדים. הם מרגישים כי אין בידיהם את הכלים...
קרא עוד »
נוב 25, 2021
תובנות על פינוי חפצים ישנים מבתים: מי צריך ומי לא צריך
כסמכות מובילה בתחום ארגון הבית והסדרת הבלגן, אני בקיא היטב במורכבות של פינוי חפצים ישנים מהבתים. הבה...
קרא עוד »
פבר 19, 2024