בית עדן – המקום בו מתחילים את הדרך לצבא

בית עדן

צבא הגנה לישראל הוא לא עוד "צבא". כידוע, מדובר בצבא העם אשר יש לו מטרות שונות מעבר לעניין של הגנה על הגבולות ועל אזרחי מדינת ישראל. במשך השנים, הצבא לקח על עצמו תפקידי חינוך ותפקידים חברתיים אחרים. זאת במטרה לעזור ולקדם אוכלוסיות שונות, אשר לא תמיד מצאו מקום וביטוי דרך מערכות רגילות. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך, זה כל הנושא של גיוס אנשים עם מוגבלויות. כידוע, ישנם לא מעט צעירים וצעירות בגיל גיוס, אשר מתמודדים עם מוגבלויות שונות. בעבר הצבא לא היה מוכן לגייס אותם לשירותיו והם היו מרגישים תחושה עמוקה של תסכול, ריקנות וחוסר שייכות. זאת בזמן שהם יכלו להשתלב ולעזור בצורות שונות. 

היום לעומת זאת, הצבא כן פועל לגיוסם של אנשים עם מוגבלויות, אפילו אם מדובר בהתנדבות לצהל לאנשים עם מוגבלות ולא בגיוס רגיל. המטרה היא גם לספק להם תחושה של שייכות, תחושה שהם אינם שונים מכל אחד אחר, אך גם בשביל להשתמש ביכולות ובכישורים שלהם ולעזור להם, דרך הגיוס לצבא, להשתלב בחברה ובשוק העבודה. 

איך בית עדן יכול לעזור?

אנחנו בבית עדן מספקים דיור לבעלי צרכים מיוחדים ואת הכלים הרלוונטיים לצורך גיוס אנשים עם מוגבלויות. אנחנו מספקים את כל הכלים הנדרשים לשם כך, בין אם זה בהיבטים של חינוך ובין אם זה בהיבטים של הבנה מה זה שירות צבאי וכיצד משתלבים בו. 

מעבר לכך, אנחנו גם עוזרים בכל מה שקשור ליצירת קשר עם רשויות הצבא, אנחנו יודעים להפנות את האנשים שנמצאים אצלנו למקומות הנכונים ומלווים אותך לאורך כל תהליך הגיוס עד לשלב בו הם הופכים לחלק בלתי נפרד מהצבא, ונהנים משירות צבאי כמו כל צעיר וצעירה אחרים, בהתאם ליכולות שלהם כמובן.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זהב לבן או צהוב, מה ההבדל?
אנשים רבים כלל לא יודעים שקיים חומר הנקרא זהב לבן. צבע הזהב הלבן נראה בדיוק כמו צבע הכסף ולכן ישנם לא...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
חשיפת יתרונות נסתרים של היכרויות במעגלי עושר
דייטים בממלכת העשירים והאמידים נתפסים לרוב דרך עדשה של זוהר ובלעדיות. עם זאת, מעבר לפאר והיוקרה...
קרא עוד »
נוב 19, 2023
כל הסיבות לדאוג למנורת לילה לילדים
למרות כל האהבה האינסופית לילדים שלכם, שמתם לב שהחדרים שלהם לא מספיק מושקעים? אתם תוהים מה תוכלו לעשות...
קרא עוד »
מאי 01, 2022