אבן קיסר – חומר גלם מושלם לעיצוב הבית

אבן קיסר

אחת ההחלטות החשובות ביותר בעיצוב מטבח חדש היא בחירת חומרי הגלם. כדאי לבחון בקפידה את כל היתרונות והחסרונות ולבחור בחומרי גלם עמידים, איכותיים ונוחים לניקוי. על כל חומרי הגלם שמשולבים בעיצוב המטבח להיות עמידים בפני לחות. יהיה לכם הרבה יותר קל ונעים לבשל כאשר תדעו שאתם יכולים להניח סירים על משטח שיש גרניט למטבח של אבן קיסר, לחתוך ישירות על המשטח ללא קרש חיתוך ולנקות במהרה את המטבח כולו באמצעות מטלית ניקיון פשוטה. 

משטחי אבן קיסר זוכים בשנים האחרונות לפופולריות רבה. הם משתלבים במטבחים וחדרי רחצה בכל רחבי הארץ. מייצרים את משטחי הקיסר מחומר שנקרא קוורץ בתוספת חומרים מקשרים. המשטחים נחשבים חזקים במיוחד, עמידים בפני התבקעות, גמישים, נוחים לעיצוב ולא יקרים. החיסרון היחיד של משטחי אבן קיסר הוא רגישות קלה בפני טמפרטורות גבוהות. רצוי שלא להניח ישירות על משטח השיש סירים לוהטים. 

החופש לעצב בעצמכם את משטח השיש

הבחירה במשטח אבן קיסר פותחת בפניכם עולם עשיר של טקסטורות וצבעים. הבסיס למשטחים הוא חומר סינטטי כך שניתן להזמין משטחים במגוון צבעין ודגמים. אם תמיד חלמתם על משטח מטבח אדום בוהק, כחול עמוק או לבן במראה עננים – עם משטחי אבן קיסר זה אפשרי. לאחר שבחרתם את הצבע תוכלו לבחור גם בין גימור מט לבין גימור מבריק. 

משטח מטבח נוח לניקוי

בין אם אתם מבלים זמן רב במטבח ובין אם אתם מבשלים רק פעם בשבוע, תמיד כדאי לתת עדיפות לחומרי גלם נוחים לניקוי. משטחי אבן קיסר ידועים כעמידים בפני כתמים וסדקים. בשימוש שגרתי המשטח אינו סופג כתמים או נסדק בקלות. במקרים בהם כתם כלשהו בכל זאת נספג אל המשטח ניתן יהיה להסיר אותו בקלות. הקפידו שלא לגרד לכלוך מהמשטח באמצעות סכין או מברג. שימוש בחומרי ניקוי חזקים אינו מומלץ גם כן. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים