איך להתמודד עם החתולים בהסגר

וטרינר תורן

לא מעט בעלי כלבים וחתולים לא יודעים כיצד להעביר את הזמן בסגר בצורה הטובה ביותר יחד עם בעלי החיים שלהם. אז במידה וגם לכם יש חתול או כלב ואתם מעוניינים לקבל כמה רעיונות מעשיים להעברת הזמן יחד בכיף ובהנאה, הנה לכם מספר פתרונות מעניינים שיוכלו לסייע לכם. אך טרם שניגע בפתרונות המעשיים חשוב להדגיש ולומר כי אם יש לכם חתולים או שאתם מעוניינים לאמץ חתולים במרכז אין כל סיבה לחשוש מהידבקות מבעלי החיים שלכם. הדעות כמובן עדיין חלוקות אך ישנם בעלי חיים בודדים שנדבקו בגל רחבי העולם בנגיף הקורונה, וגם המיעוט שבמיעוט שכן נדבקו, לא ממש הדביקו בני אדם.

שחקו עם החתולים שלכם – כמה רעיונות מעניינים

על כן אין כל סיבה לחשוש מפני משחק עם בעלי החיים שלכם בתוך הדירה בימי ההסגר הקשים שעוברים על כולנו. אז האפשרות הראשונה להעברת הזמן עם בעל החיים שלכם כוללת כמובן משחק מעניין. לא מעט אנשים בכל רחבי העולם בנו לבעלי החיים שלהם מסלולים יעודיים ומעניינים אותם הם יצטרכו לעבור. במסלולים אלה הם יראו כישורים שונים כפי בחירתכם במטרה להצליח להתקדם במסלול. אפשרות זו תעסיק אתכם לא מעט זמן וכמובן גם תסב הנאה לבעל החיים שלכם.

לימוד עשיית מגוון פעולות שתרצו

פתרון נוסף הוא לימוד מספר פעולות בסיסיות לאילוף בעל החיים שלכם. פעולות אלה יכולות לכלול ישיבה וקימה כפי שתבקשו, הגשת יד ועוד מגוון פעולות מעניינות שאנשים בכל העולם בוחרים לעשות עם הכלבים או החתולים שלהם. מה שלא תבחרו יהיה טוב יותר מאשר רוב האפשרויות הקיימות בזמן ההסגר. על כן אל לכם לשבת בחוסר מעש ולהזניח את בעל החיים שלכם, שחקו איתו וכך תעבירו את זמנכם בצורה יעילה ומעשירה לבעל החיים שלכם.

אנשים חיפשו גם: מחירי חיסונים לחתולים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

כמה זמן זה לפסיכומטרי?

אחד המבחנים הקשים ביותר שעומדים בפני צעירים וצעירות, אחרי מבחני בגרות, הוא המבחן הפסיכומטרי. זהו מבחן שיקבע במובנים רבים האם הם יוכלו להתקבל לפקולטה בה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים