איזה מנגל פחמים מומלץ לבשרים?

מנגל פחמים

אין כמו בשר על האש! עצמו עיניים, דמיינו פיתה חמימה ועסיסית ובתוכה חומוס טרי עם קצת חריף, מעט חמוצים חתוכים לקוביות וגוש בשר מתובל וצלוי כמו שצריך. אה, ולא שכחנו גם זילוף של טחינה נוזלית מעל. מממ…. טעים. מי שלא מתגרה שירים יד.

רוצים גם? כך תכינו בשר מושלם על מנגל

הדבר הראשון שצריך בשביל זה, זה כמובן מנגל גדול ומקצועי מאתר טולמן עם פחמים איכותיים. מנגל פחמים איכותי זה סוד הקסם. פחמים איכותיים נדלקים במהירות, בוערים כמו שצריך וצולים את הבשר באופן הכי מושלם. אם אתם חובבי בשר, אל תתקמצנו! השקיעו במנגל פחמים איכותי וכך תוכלו להתענג עם בשרים טעימים שנצלו על האש.

מנגל פחמים אמרנו? איפה קונים אותו?

בכל סופר אפשר למצוא מנגל פחמים. יש מנגלים חד פעמיים שהם למעשה דומים לתבנית אלומיניום חד פעמית ומגיעים עם רשת מעל. יש גם מנגלים רב פעמיים מפח שטובים לממנגלים חובבניים. יש גם כאלה שמגיעים עם רגליים גבוהות אך עדיין, זה לא זה. אם תרצו את התוצאות המיטביות ושהבשר יצלה בצורה מושלמת, יש לקנות את המנגל בחנות שמתמחה במוצרים מהסוג הזה. חנות שמשווקת כלי עבודה וגינון ומוכרת מנגלים מקצועיים למבינים שבינינו.

ערב מנגל – מה אפשר להכין?

אם אתם חובבי בשר, בוודאי לא צריך ללמד אתכם איך עושים מנגל. אבל כמה טיפים אפשר? אוקיי, אז המלצה שלי, בחרו את נתחי הבשר שאתם הכי אוהבים. בעצם, אם אתם מזמינים חברים, שאלו גם אותם אילו נתחים הם מעדיפים. המלצה נוספת, השרו את הבשרים בתוך תערובת תבלינים למשך זמן מה לפני הצלייה. כך הם יספגו את הטעמים ויהיו טעימים להפליא. ממש ללקק את האצבעות.

אולי יעניין אתכם גם: מעשנות פחמים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים