מצננים להשכרה – השכרת צ'ילרים לאירועים | כל המידע כאן

השכרת צ'ילרים לאירועים

הצ'ילרים הם הפתרון האולטימטיבי עבור קירור של שטח בכל קנה מידה ולמטרות שונות, כמו עבודה בשטח, כל סוג של פעילות או אירועים.

קירור של המרחב

בחום הכבד השורר בישראל קשה מאד לעבוד או ליהנות בשטח ולכן מחפשים רעיונות יצירתיים כדי למזג את המקום. אחת האופציות הטובות ביותר היא לשכור צ'ילר, זהו מבנה קירור מרובע אשר קיים בגדלים שונים. מזמינים את המתקן בנפח הקירור הנכון. האפשרויות הן ממתקן קטן של 7 טון ועד מתקן עצום בגודלו של 180 טון, עם הרבה מאד אפשרויות של מתקנים באמצע הדרך כך שאפשר להזמין בכל גודל רצוי.

מדובר במכשיר חשמלי הפועל בדרך מתוחכמת, הוא מקרר את המים אשר קיימים בתוך הצינורות. לאחר שהם קרים, מערך המשאבות יוצר לחץ באזורים שונים של הצנרת וכך כל מי שנמצא בסביבת הקרובה וגם המרוחקת נהנה מתחושה נפלאה של משבי רוח וקור ולכן חש הרבה פחות בחום הכבד.

המים הללו סופחים את החום אליהם ולכן מסוגלים להפחית מתחושת החום במרחב ולהגביר את תחושת הקירור שמופקת מהצ'ילר.

השכרה של צ'ילרים לאירועים

כדי להשכיר צ'ילר לאירוע בוחנים בשלב הראשון איזה נפח יהיה הנכון ביותר על פי גודלו של המרחב ולאחר מכן לאיזו תקופה יש לשכור את המתקן.

האפשרויות הן לשכור כל נפח רצוי ולכל תקופה שיש בה צורך, כמה שעות, כמה ימים, כמה שבועות, חודשים וכו'.

הצבתו של המתקן במקום היועד לכך, תיצור סביבו שטח גדול שבו ייהנו המשתתפים מקירור משמעותי ביותר וכך התחושה היא שרמת הטמפרטורות תהיה פחותה באופן מהותי. הדבר יקל מאד על כל האורחים או העובדים שהגיעו למקום זה.

לעוד מידע ומוצרים דומים, בקרו באתר http://www.mobile-a-c.com/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים