עורך דין פלילי

עורכי דין פליליים וסנגורים ציבוריים, פועלים להגנה על אנשים, ארגונים וגופים שהואשמו בעבירה. עורכי דין פליליים מטפלים במגוון רחב של תיקים פליליים, החל מפשעי אלימות במשפחה, פשעי מין, פשעים אלימים, פשעי סמים ועד נהיגה בהשפעה סמים ואלכוהול.

עורך דין פלילי

חובות ואחריות עורכי דין פליליים

עורכי דין פליליים מייצגים נאשמים העומדים בפני אישומים פליליים בבתי משפט במדינה. היקף הפרקטיקה שלהם כולל דיונים בערבות, הסדרי טיעון, משפט, דיוני ביטול (תנאי או מאסר על תנאי), ערעורים וסעדים לאחר הרשעה.

כחלק מתפקידיו של עורך הדין, עורך דין פלילי:

  • לחקור את המקרה ולראיין עדים
  • לבנות הגנה ולפתח אסטרטגיית מקרה
  • משא ומתן עם הפרקליטות על טיעון לדיני אישום פחותים
  • ניסוח, הגשה וטענות ובקשות כגון בקשות להדחת עד וכדומה
  • להיות סנגור הנאשם במשפט
  • ניסוח, הגשה וערעורים

שכר עורך דין פלילי

שכרם של עורכי דין פליליים משתנה, תלוי בגודל ובהיקף התיק, בקהל הלקוחות שהמשרד משרת ובמיקום הגיאוגרפי של המשרד. משכורות סניגור ציבורי ומשכורות "שכר טרחה" הן בדרך כלל צנועות.

עורכי דין פליליים המועסקים במשרדי עורכי דין, מרוויחים בדרך כלל את המשכורות הגבוהות ביותר; עורכי דין פליליים מנוסים, יכולים להרוויח טוב מאוד. עורכי הדין הפליליים בעלי השכר הגבוה ביותר הם, לעתים קרובות, אלה המייצגים נאשמים עשירים ובעלי פרופיל גבוהים בתיקים גבוהים.

איך למצוא עורך דין פלילי?

כל אדם שרוצה להגיע לערכאות ממגוון סיבות, יכול לחפש באינטרנט אחר עורך דין טוב ולקבל את התוצאות הטובות ביותר. כדאי מאוד לעשות סקר עורכי דין קצת לפני שאתם מחליטים באיזה אחד מהם לבחור. כך תוכלו להפחית בעלויות ובנוסף, גם לקבל את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ג'נגה

5 טיפים לניצחון בטוח בג'נגה

כפי שאתם בוודאי יודעים, משחק הג'נגה הוא משחק שבו אנחנו בונים מגדל גדול מלבנים וכל פעם, כל אחד בתורו, צריך להוציא אבן אחת מבלי שהמבנה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים