דוד בן הרוש ועיריית יבנה – יש דברים שאי אפשר להפריד

דודו בן הרוש ועיריית יבנה נחשבים ללא ספק לצמד מילים אשר מופיע יחדיו לא פעם ולא פעמיים. כדאי לזכור כי דוד בן הרוש יבנה היה אחד מראשי העיר המפורסמים, האהובים והפופולאריים ביותר. אומנם יבנה נחשבת לעיר מוכרת וידועה, אשר נהנית מלא מעט הגירה חיובית, פרויקטים חדשים וכמובן חיי חברה תוססים, אך יש לזכור כי חלק גדול מכך קשור לפועלו של דוד. כדאי לדעת למשל, כי דוד נולד בעיר יבנה ולמעשה הוא גדל בה במשך כל חייו הבוגרים. לאחר הצבא הוא החליט להשתקע בעיר ולהקים בה משפחה. היום ילדיו של דוד גדלים בעיר והולכים לאותם בתי הספר, שבהם הוא למד בצעירותו. מדובר על אדם שהכניס את העיר לליבו, וזו בתמורה גמלה לו באהבה והערכה.

 

דוד בן הרוש ועיריית יבנה – הסיפור שכל אחד חייב להכיר

כאמור, דוד גדל בעיר יבנה במשך כל חייו, הוא הכיר את השכנים שלו ולמעשה את רוב תושבי העיר. מדובר על אנשים שלמדו אתו בבית הספר, שיחקו אתו בפארק וליוו אותו במשך כל חייו הצעירים והבוגרים כאחד. לכן אין זה מפליא כי דוד בן הרוש יבנה החליט לתת בחזרה, באמצעות הכניסה שלו לפוליטיקה. תחילה הוא הצטרך למפלגה ולאחר מכן הפך לסגן ראש העיר. בהמשך הוא קודם לתפקיד ממלא מקום ראש העיר ולבסוף בשנות ה- 90, הוא נבחר לראש העיר של יבנה. מדובר על ראש עיר קשוב במיוחד, אשר סייע לתושבים ותמיד היה מוכן לקום ולעזור לכל אדם. במהלך הכהונה שלו הוא סייע לפתח ולקדם את העיר לרמה הנוכחית שלה, בזכות שיפור תשתיות העיר, סלילת כבישים, קידום החינוך בעיר וכמובן הקמה של מרכזי קניות, פארקים וגני שעשועים לילדים, בתי קפה ומקומות עבודה חדשים עבור התושבים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים