הורדת שומן בטני – מתי זה לא מומלץ

השומן הבטני הוא אחד האתגרים הקשים ביותר של אנשים בכל רחבי העולם. גם מפני שמדובר על עניין קוסמטי שמפריע לכם וגם משום שאתם לא ממש מבינים לעומק עד כמה ההשפעה של השומן הבטני היא קריטית בכל מה שנוגע לאיכות החיים שלכם ולבריאות שלכם לאורך זמן. 

אז אחרי שנים כל כך הרבה דרכים להיפטר מהשומן הביתי, ברור לכם שאי אפשר להמשיך להתנהל בצורה הזו ואתם חייבים למצוא פתרון קליני לבעיה שלכם וחייבים הצרת היקפים לפני שיהיה מאוחר מידיי. אבל מה קורה אם יש לכם בעיות רפואיות אחרות שמשפיעות על היכולת לבצע הסרת שומן בטני בצורה כירורגית? במצב כזה צריך לפנות לקבלת יעוץ מקצועי של רופאים מומחים בתחום, ורק לאחר מכן להתחיל לתכנן את תהליך העבודה המשותף.

למה אי אפשר לבצע תהליך הורדת שומן בטני ללא יעוץ מקצועי?

כמו כל תהליך קליני ורפואי אחר אני גמישה רוצה לבצע עיצוב מחדש של מראה הגוף חייב להשקיע זמן ומאמצים וקבלת ייעוץ מקצועי של אנשי צוות רפואיים. לכל אחת ולכל אחד מאיתנו יש מגבלות רפואיות כאלו ואחרות שמשפיעות על כל תהליך קליני שאנחנו רוצים לבצע. ולכן צריך להבין מה הוא המצב הרפואי שלכם כעת לפני שאתם לוקחים החלטות כל כך קריטי ועוד כמו שינוי קוסמטי באזור הבטן. למשל, יכולה להיות השפעה על מערכת השרירים וזה כבר עניין שמשפיע על היכולת של נשים לשאת את ההריון בצורה בטוחה. כלומר, תפקידו של הרופא הוא להסתכל על התמונה הגדולה ולהבין האם אתם מתאימים לקריטריונים הכלים הדרושים על מנת לבצע תהליך של הורדת שומן בטני בצורה בטוחה, ורק לאחר מכן להתחיל לתכנן את השלבים השונים של התהליך הקוסמטי.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אמא כל הזמן רוצה שתחזירו לה את קופסאות הפלסטיק?!
  אם גם אתם נוהגים לצאת מהבית של ההורים שלכם עם קופסאות פלסטיק שמלאות באוכל ביתי וטעים, אתם בוודאי...
קרא עוד »
אוג 09, 2021
טבעות אירוסין
הצעת נישואין היא תמיד אירוע מרגש ומיוחד כאשר בן הזוג מציע לבת זוגו להינשא לו ולחיות יחד לנצח כאוהבים...
קרא עוד »
ינו 04, 2023
מראה עגולה – למה משתלם לבחור בה?
כשאנחנו ניגשים לבחור מראה לבית, בין אם זה לחדר אמבטיה, סלון, חדר שינה או כל חדר אחר, עומדות בפנינו מספר...
קרא עוד »
פבר 28, 2022