הורדת שומן בטני – מתי זה לא מומלץ

השומן הבטני הוא אחד האתגרים הקשים ביותר של אנשים בכל רחבי העולם. גם מפני שמדובר על עניין קוסמטי שמפריע לכם וגם משום שאתם לא ממש מבינים לעומק עד כמה ההשפעה של השומן הבטני היא קריטית בכל מה שנוגע לאיכות החיים שלכם ולבריאות שלכם לאורך זמן. 

אז אחרי שנים כל כך הרבה דרכים להיפטר מהשומן הביתי, ברור לכם שאי אפשר להמשיך להתנהל בצורה הזו ואתם חייבים למצוא פתרון קליני לבעיה שלכם וחייבים הצרת היקפים לפני שיהיה מאוחר מידיי. אבל מה קורה אם יש לכם בעיות רפואיות אחרות שמשפיעות על היכולת לבצע הסרת שומן בטני בצורה כירורגית? במצב כזה צריך לפנות לקבלת יעוץ מקצועי של רופאים מומחים בתחום, ורק לאחר מכן להתחיל לתכנן את תהליך העבודה המשותף.

למה אי אפשר לבצע תהליך הורדת שומן בטני ללא יעוץ מקצועי?

כמו כל תהליך קליני ורפואי אחר אני גמישה רוצה לבצע עיצוב מחדש של מראה הגוף חייב להשקיע זמן ומאמצים וקבלת ייעוץ מקצועי של אנשי צוות רפואיים. לכל אחת ולכל אחד מאיתנו יש מגבלות רפואיות כאלו ואחרות שמשפיעות על כל תהליך קליני שאנחנו רוצים לבצע. ולכן צריך להבין מה הוא המצב הרפואי שלכם כעת לפני שאתם לוקחים החלטות כל כך קריטי ועוד כמו שינוי קוסמטי באזור הבטן. למשל, יכולה להיות השפעה על מערכת השרירים וזה כבר עניין שמשפיע על היכולת של נשים לשאת את ההריון בצורה בטוחה. כלומר, תפקידו של הרופא הוא להסתכל על התמונה הגדולה ולהבין האם אתם מתאימים לקריטריונים הכלים הדרושים על מנת לבצע תהליך של הורדת שומן בטני בצורה בטוחה, ורק לאחר מכן להתחיל לתכנן את השלבים השונים של התהליך הקוסמטי.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חלונות גבוהים – הכיצד?
אם אתם רוצים שהמבנה שבו אתם עובדים או מתגוררים יראה תמיד נקי ומבריק, חשוב כי שתדעו ששירות ניקוי...
קרא עוד »
ינו 06, 2019
איך לבחור תמונות לחדר שינה?
  תמונות מהוות אמצעי קישוט לקירות אשר מוסיף הרבה מאוד יופי ועניין בכל חלל. הקירות יכולים בהחלט...
קרא עוד »
אוק 16, 2021
פענוח הזירה האקדמית: מדריך לבחירת מוסדות חינוך יוקרתיים
בחירת מוסד אקדמי ללימודים ברמה גבוהה היא החלטה מרכזית שיכולה לעצב את הקריירה וההתפתחות האישית שלך....
קרא עוד »
נוב 21, 2023