גיטרות חשמליות הן סוג של גיטרה שמשתמשת בזרם חשמלי שנוצר על ידי פיקאפ אלקטרומגנטי כדי ליצור צליל. גיטרות חשמליות קיימות מאז סוף המאה ה-19.

הגיטרה החשמלית היא אחד הכלים הפופולריים ביותר במוזיקה המודרנית, והיא משמשת לעתים קרובות עם כלים אחרים כגון תופים ומקלדות.

ההיסטוריה של הגיטרות החשמליות

גיטרות חשמליות הן אחד הכלים הפופולריים ביותר בעולם. הם קיימים כבר הרבה זמן והתפתחו רבות במהלך השנים. גיטרות חשמליות עשויות בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק.

הצליל שהגיטרות החשמליות מפיקות נוצר על ידי הגברה של זרם חשמלי העובר דרך סליל של חוט כרוך סביב מגנט.

איך מפיקים צליל מהגיטרה החשמלית?

כדי לגרום לגיטרה החשמלית להפיק צליל אתם צריכים מספר דברים בסיסים שבלעדיהם הגיטרה שלכם לא תנגן והנה הפירוט המלא:

מגבר לגיטרה חשמלית – המגבר הוא מכשיר אלקטרוני המשמש להגברת הצליל של גיטרה חשמלית. בדרך כלל מדובר בקופסת מתכת, עם רמקול וכפתור עוצמת קול.

ניתן להשתמש במגבר בדרכים רבות ושונות וניתן להשתמש בו למטרות שונות. יש אנשים שמשתמשים בהם כדי לקבל צלילים חזקים יותר בעוד שאחרים משתמשים בהם כדי לגרום לגיטרה שלהם להישמע טוב יותר.

כבל לגיטרה – כבל גיטרה הוא כבל המשמש לחיבור גיטרות חשמליות עם מגברים. הוא עשוי בדרך כלל מחוטי נחושת ומבודד על ידי בד קלוע או פלסטיק.

כבל הגיטרה הוא אחד מחלקי הציוד החשובים ביותר למוזיקאים. הוא מספק חיבור בין הגיטרה למגבר או ציוד אחר. כבל הגיטרה גם עוזר להעביר סאונד מהגיטרה למגבר או לציוד אחר.

אם אתם רוצים לקנות גיטרה חשמלית עם כל האביזרים הדרושים לנגינה על גיטרה חשמלית יש לא מעט חנויות כלי נגינה כמו לדוגמה בית המוסיקה שמציעים לכם ולכן את כל מה שצריך כדי להתחיל לנגן מיד!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיטרה לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד גיטרה הוא גם מהנה וגם תורם להתפתחות

קרא עוד »

אופטומטריסט רמת גן

ברמת גן ניתן למצוא לא מעט אופטומטריסטים מקצועיים יותר ופחות. כיצד נדע לבחור את האחד שלנו ? קודם כל החשיבות היא למיקום הגיאוגרפי, רמת גן

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים