כסא ארגונומי, ישיבה נוחה ובריאה

כיסא ארגונומי הוא כלי נהדר לשיפור הפרודוקטיביות של המשרד. הוא תוכנן כדי לעזור לעובדים לעבוד בנוחות ולהפחית מתח. המושב מעוצב עם משענת גב מרופדת, המעניקה נוחות ותמיכה רבה. למושב יש גם גובה מתכוונן. אם עובד מרכיב משקפיים או מגעים, ניתן לכוונן את הכיסא כדי לספק התאמה ביד אחת. זה מאפשר לעובד לשמור על יציבה טובה תוך כדי שימוש במחשב ובציוד מחשב אחר. כיסא שולחן חשמלי ארגונומי נועד להקל על העובדים מול המחשב שלהם להיות פרודוקטיביים בעבודה. העיצוב הנוח מאפשר להם להתמקד יותר בעבודה מאשר בקימה משולחנותיהם להפסקות קפה במהלך ארוחת הצהריים או ליציאה הביתה אחרי העבודה בכל יום.

נוח ובריא יותר לשבת

יש הרבה אנשים שמתקשים מאוד לשבת על כיסא לפרקי זמן ארוכים. הם מתלוננים על זה, אבל אין פתרון טוב לבעיה הזו מלבד כסא ארגונומי באתר Comfortly. רובנו חווינו את התחושה כאשר אנו יושבים שעות על כיסא ללא כל סיבה. זה לא רק לא נוח אלא גם מתנקז נפשית ופיזית. מגיע זמן שבו אנחנו צריכים לשבת פרקי זמן ארוכים ולפעמים אנחנו אפילו צריכים לקום מהכיסא כדי לעשות משהו אחר. כאן נכנסים לתמונה כיסאות ארגונומיים. כיסאות אלו יכולים לעזור למשתמש לשבת בנוחות ויכולים לשמש גם כסוג של שולחן עמידה או אפילו ספסל כושר.

עידן הישיבה 

אנו חיים בעולם בו אנו נדרשים לעבוד ליד שולחן. זה לא רק בגלל העלייה בפריון, אלא גם בגלל הכיסא הארגונומי. הכיסא הארגונומי תוכנן לספק תמיכה ונוחות למשתמש בישיבה ליד השולחן. עם זאת, היו כמה בעיות שהופיעו לפני שהגיעו כיסאות אלה. 

הכיסא הארגונומי הומצא על ידי ד"ר אלכסנדר גיליאט, אשר רשם פטנט על המצאתו בשנת 1884. דגם העבודה הראשון יוצר על ידי חברתו Gilliatt & Co Ltd באנגליה ושימש את העובדים במוזיאון הבריטי במשך כ-20 שנה עד שהוחלף. 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה פיצויים ניתן לקבל בעזרת עורך דין תאונות אופניים?
האופניים הפכו לאמצעי נפוץ לפעילות ספורטיבית עממית כמו גם לכלי תחבורה נפוץ מאוד בישראל. מכיוון שתשתית...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
מורה נהיגה בנתניה – קודם הניסיון מדבר
אם אתם מעוניינים למצוא מורה נהיגה בנתניה אז יהיה כדאי לכם לשים לב כי אינכם שוכחים להתייחס לניסיון שלו...
קרא עוד »
נוב 25, 2021
אילו טיפולים קיימים באזופגיטיס
אם הבחנתם בתסמינים מטרידים של צרבת כמשך כמה ימים רצופים, כדאי להיבדק בהקדם ולוודא כי אינכם סובלים...
קרא עוד »
נוב 24, 2019