5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

טרמפולינה לחצר

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק, ובו בזמן: לשדרג את חצר הבית. אבל מהם המשחקים המומלצים? הכנו לכם רשימה של 5 משחקים שכל ילד צריך!

טרמפולינות בגדלים שונים

אפשר להזמין טרמפולינה לחצר במגוון מידות, החל מטרמפולינה קטנה שנועדה עבור שימוש של אדם אחד, עד לטרמפולינה גדולה עגולה בקוטר 2.44 או כזאת בקוטר של 3.6 מטר ואילך.

כאשר אתם רוכשים טרמפולינה, שימו לב כי היא מתאימה במידות שלה לחצר הבית, כמו גם שהיא עומדת בכל תקני הבטיחות ויש לה רשת הגנה פנימית עבור בטיחות מקסימלית, סולם בטוח ונוח, ומגן כיסוי קפיצים.

באמצעות משחק זה, תוכלו לבלות שעות רבות עם כל המשפחה. נוסף לכך, בעקבות האטרקטיביות של המשחק, הילדים שלכם 'יצאו' מהמסכים ויקפצו עם ילדים אחרים בכיף, בעוד שהמשחק מעולה גם עבור ימי הולדת והפעלות.

שולחן פינג פונג

משחק הפינג פונג הגיע אלינו מארצות המזרח הרחוק והוא כולל מחבטים קטנים וכדורי פינג פונג קלילים. שולחן פינג פונג ביתי יספק לכם שעות של הנאה, בעוד שמשחק זה המקנה ריכוז, עבודה על אינסטינקטים ומספק פעולות כיפיות ופיזיות – ישמש אתכם לזמן רב, בשל התאמתו לחצר הבית, במקום מקורה ומוצל.

משחקים לחצר

בית מעץ

עולמם העשיר של הילדים, מונע על ידי הדמיון, בעוד שבית מעץ משמש עבורם מצע מעולה עבור הגשמת חלומות. בית עץ, אותו ניתן לבנות בבטיחות על עץ בחצר, או שניתן להציב בחצר הבית –  ישמש לילדים שלכם 'מקלט' אמיתי! במקום זה הם יכולים לשחק עם חברים (אמיתיים או דמיוניים), לארח אתכם ההורים, לכתוב יומן, ולהרגיש כאילו יש להם בית קטן וחמוד, שכל כולו שלהם.

מתנפחים

בעשורים האחרונים הפכו מתנפחים לאטרקציה מעולה עבור ילדים, בעוד שמתנפחים מסוגים שונים ובגדלים שונים: הם נחלתם של לא מעט הורים וילדים. מתנפחים בגדלים שונים בעיצובים, כמו טירות או מבצרים, מגלשות מים המשולבות עם בריכה, מתנפחים אטרקטיביים המעוצבים כדמויות שונות ועוד – כולם מעולים גם לשימוש בחיי היום יום, וגם עבור אירועים.

נדנדות ומגלשות

גן השעשועים יכול להיות קרוב מאי פעם, וזאת במידה ותרכשו מגלשות ונדנדות, ממש כמו אלה שישנן בגני הצעצועים המוכרים. כיום, חברות צעצועים משכירות ומוכרות מגלשות בטוחות לשימוש, הנדנדות מתאימות לגודל של החצר, וחשוב לוודא כי הן עומדות בכל תווי התקן וכי הן יציבות. בכך, הילדים יכולים להתנדנד בכל שעות היום.

באמצעות משחקים אלה, ניתן להשגיח על הילדים מחלון המטבח, ללא הצורך ללכת עמם בכל פעם אל גן השעשועים המלא והעמוס. כדי לבחור משחקים מתאימים – מדדו את גודל החצר, תכננו נכון את השטח החיצוני וחפשו משחק שכל הילדים יאהבו. בכך תוכלו לבצע בחירה מושכלת ונכונה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים