ניצבים ומסלולים לגבס – מה חשוב לדעת לפני ביצוע התקנה?

משפצים? קונים בית חדש ורוצים לשדרג את המראה הפנימי בלי השקעה של מאות אלפי שקלים? זה אפשרי! אם בעבר, עיצוב פנים היה עסק יקר מאוד, הרי שכיום ניתן לעצב את הבית בפאר באמצעות גבס. עיצובי גבס תפסו תאוצה בעשרות השנים האחרונות והם נחשבים היום ליוקרתיים מאוד.

הגבס הינו אחד מחומרי הגלם המרכזיים והפופולריים ביותר בתחום עיצוב פנים. העיצוב באמצעות גבס הינו נוח וקל מאוד ומחירו זול יחסית. בעזר גבס אתם יכולים גם לכסות כתמים או להסתיר צינורות וחוטים.

מעבר לכך, כאמור, ניתן לעצב את כל הבית באמצעות גבס ולהפוך את הבית שלכם לארמון פאר, ללא הגזמה.

עיצובי גבס

ניצבים ומסלולים לגבס מיועדים בדיוק לשם כך. רוצים לעצב את הבית שלכם ולשוות לו מראה יוקרתי? באמצעות פרופילים, ניצבים ומסלולים לגבס ניתן ליצור נישות דקורטיביות, עיצובים מיוחדים ללא צורך בשבירת קירות. בשוק קיימים כיום עשרות סוגי ניצבים לגבס שמיועדים לבניית פרופילים.

פרופיל גבס הינו מתכת דקה אליו מחברים לוחות גבס. הפרופיל שומר על יציבות קירות הגבס. בנוסף, בעזרת הפרופילים, ניתן לעצב מה שרק תרצו ולהתקין בצורה יציבה וחזקה.

מה חשוב לדעת?

כאמור, עם גבס, השמיים הם הגבול. ניתן לעצב כל מה שיעלה בדעתכם עם גבס. מדובר בחומר זול וקל להתקנה ועיצוב. בעזרת פרופילי גבס דקורטיביים, ניצבים ומסלולים לגבס תוכלו לעצב את הבית ולבצע שינויים בחדר, במשרד, או בכל מקום שתבחרו.

בנוסף, אם תרצו לשוות למקום אווירה מיוחדת ומקורית, תוכלו לבחור את הצבע המתאים ביותר לאופי המקום, תוך שילוב עיצובי גבס מרהיבים בכל צורה שתרצו, אלגנטי, מעוגל, מרובע, עיטורים, קרניז וכיוצא בזה כפי יד הדמיון הטובה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים