מארזים משמחים לעידוד בבידוד

המושג בידוד הפך להיות חלק מהחיים שלנו מאז פרוץ מגפת הקורונה. הנגיף לימד אותנו לא מעט מושגים חדשים ולימד אותנו על מגבלות שלא היו מוכרים לנו בעבר. בידוד זה אחד המושגים הראשוניים והמאתגרים ביותר. כי כאר אדם נחשף לנגיף, כאשר אדם התברר כחיובי לנגיף – הוא נאלץ לשהות בבידוד על מנת לעצור את שרשרת ההדבקה ולמנוע מעוד ועוד אנשים להיחשף לוירוס המאיים הזה.

בבידוד? איך אפשר לשמח?

כאשר אדם נמצא בבידוד ההרגשה עלולה להיות לא נעימה. הוא חש מוגבל, לא יכול לצאת ולבוא, לא יכול לערוך קניות ולא מסוגל לנשום אוויר בחופשיות. ואז מה? כמה מתאים לשלוח לו עידוד לבידוד ולשדר לו שאתם יחד אתו בימים קשים אלו. כאשר יש לכם קרוב משפחה, חבר או שכן שנמצא בבידוד יהיה מתאים וטוב לשלוח לו מארז משמח. את המארז אתם שולחים בעצמכם או בעזרת שליח. בלי להתקרב יותר מידי ובלי לבוא במגע, ונתתם למבודד כל כך הרבה כוח, הסבתם לו הרגשה טובה ונתתם לו להבין שהוא לא בודד בבידוד הזה. שאתם מבינים את הקושי שלו ורוצים להיות יחד אתו בכל מה שאפשר רק.

כאשר אדם בבידוד מקבל מארז משמח הוא מקבל הרגשה שהוא אמנם חייב לשמור על חובתו החברתית והחוקית והוא אינו מורשה לצאת מהבית ולהסתובב בין אנשים. אבל כל זה לא אמור ליצור לו הרגשה של בדידות ומסכנות. מארז משמח משפר את ההרגשה ונותן למבודד לחוש שהוא אינו לבד. הוא אמנם חייב להיות מבודד אבל החברה זוכרת אותו ורוצה לשפר את ההרגשה שלו בכל מה שאפשר. קנו לו מארז שוקולדים, קנו לו מארזים משמחים, יין או כל דבר אר שיכול לשפר את ההרגשה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פספורטכארד
נסיעות היא פעילות פופולרית מאוד, וככזו, היא נושא רלוונטי לענף הביטוח. ענף ביטוח הנסיעות גדל להיות אחד...
קרא עוד »
יונ 13, 2022
מועדון ליום הולדת 40 – להפקת אירוע מהסרטים
מסיבת יום הולדת 40 היא לא רק חגיגת יום ההולדת. זו גם הזדמנות לחברים להתכנס ולהתענג. אנשים בני ארבעים...
קרא עוד »
דצמ 19, 2022
כמה עולה לעקר כלבה? 
לפני מספר חודשים החלטתם לאמץ כלבה? בחרת את הכלבה הכי מתוקה שהייתה בצער בעלי חיים וכעת אתם מתלבטים האם...
קרא עוד »
פבר 17, 2021