תמיד חלמתם לצרף בחורה לסקס שלכם? אולי באמת הגיע הזמן

תמיד חלמתם לצרף בחורה לסקס שלכם? אולי באמת הגיע הזמן

לכל אחד מאיתנו ישנו חלום. ישנם אנשים שרוצים להגיע לירח, יש כאלה שחולמים להיות ראש ממשלה או להשיג שלום עולמי, בעוד שישנם אנשים שחולמים על צירוף בחורה אל הסקס שלהם. מי שיבחר בחלום האחרון, יוכל לעשות זאת בוודאות, על ידי בחירת האנשים הנכונים ויצירת קשרים טובים באמצעות קהילות סווינגרס.

אבל מה זה סווינגרס?

המושג סווינגרס swinging מגיע מהשפה האנגלית והוא כזה שמטרתו לתאר מצב בו מצרפים אנשים חדשים אל חיי המין. Swinging משמעותו: חילופי זוגות, בעוד שכיום ישנן לא מעט קהילות גם בארץ וגם בחו"ל, אשר פועלות כדי לתווך בין אנשים שרוצים לגוון את חיי המין כמו אישה מחפשת זוג וההיפך.

אז רגע, מדובר בעצם באורגיות המוניות?

ממש לא. אם אתם מתארים את חילופי הזוגות ככאלה שמתרחשים ללא בקרה, או ללא בחירה קונקרטית באדם שיצטרף אל הסקס שלכם, הרי שטעות בידכם. מרבית קהילות חילופי הזוגות עוסקות בהתאמות נכונות של פרטנרים, בהכרות עם אנשים חדשים, ניהול ערבים חברתיים בהם מכירים שותפים מיניים, ולאחר בחינת המשתתפים ויצירת קשרים טובים – מנהלים מערכות יחסים פתוחות המקנות גיוון בחיי המין ולא רק באמצעות אביזרי מין.

יחסים עם בחורה נוספת – דבר שנעשה רק בהסכמה

זה נכון. לפנטז על הרגע בו מישהי חדשה תופיע בין הסדינים שלכם, זה דבר נפלא! בעוד שהפנטזיה תהפוך לאפשרית במידה ותמצאו את האישה הנכונה. עם זאת, גם בנוגע לבת הזוג הקיימת וגם בנוגע לבת הזוג הזמנית – חשוב כי תהיה הסכמה מלאה, וזאת עבור כל הצדדים. בכך הדברים נעשים מתוך חשק ולא מתוך אילוץ, בעוד שרבים אשר מגיעים אל ערבי הזוגות – יוצאים מסופקים ומרוצים מהעבודה שהפנטזיות שלהם סוף סוף מומשו.

איך אפשר לעשות שלישיה?

המושג 'שלישיה' מוכר לנו החל מהרגע בו אנו נחשפים אל עולם יחסי המין. בכך רבים מפנטזים על רגעים מלאי התשוקה ואף מוצאים כי הם אוהבים לגוון את חיי המין שלהם, בין אם מדובר בגברים או נשים. בכך רבים יוצרים קשר באמצעות אתרי סווינגרים, ומתחילים בצעד ראשון עבור מימוש הפנטזיות שלהם.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיטרה לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד גיטרה הוא גם מהנה וגם תורם להתפתחות

קרא עוד »

אופטומטריסט רמת גן

ברמת גן ניתן למצוא לא מעט אופטומטריסטים מקצועיים יותר ופחות. כיצד נדע לבחור את האחד שלנו ? קודם כל החשיבות היא למיקום הגיאוגרפי, רמת גן

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים