10 דברים שאסור לעשות עם בריכות ביתיות

בריכות ביתיות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בריכות ביתיות בחצר הבית. אם בעבר בריכה ביתית היתה משהו שרק בעל יכולת כלכלית גבוהה יכלו להתקין ולהחזיק, אזי שכיום אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר אנשים אנשים שבוחרים להתקין בריכה כזו. אף על פי שהיא כבר איננה סמל סטטוס, אין ספק שהיא מסמלות משהו אחר, ייחודי ויוקרתי.

 

על מנת שנוכל להינות מהבריכה וממה שהיא מציעה לנו, אזי שעלינו לזכור שיש דברים מסוימים שאסור לנו לעשות איתה. אם אנחנו כן נעשה את הדברים הנ״ל, הרי שאנחנו עלולים לסכן את מי שמשתמש בבריכה בצורה כזו או אחרת.

 

הנה עשרה דברים שאסור לעשות עם בריכות ביתיות:

 

ראשית, אסור להשתמש בה לצורך תחרויות. לא משנה אם מדובר בתחרות רשמיות או לא. בריכה ביתית לא מותאמת לכך, בוודאי אם אין מצילים וכל האביזרים הנלווים לשם כך.

 

שנית אסור לנו להשתמש בבריכה לצרוך פעולות אקסטרים ספורט. זה לא סביר שאנחנו נעשה בבריכה ביתית רגילה דברים שדורשים אמצעי בטיחות מתאימים.

 

שלישית, אסור לנו להתקין מתקנים ללא אישור. בין אם זו מגלשה ובין אם אלה אמצעים אחרים. כל דבר שאנחנו צריכים להתקין במקום, חייב לקבל אישור מותאם. בכלל, הבריכה עצמה חייבת להיות מותקנת רק אחרי שמקבלים את כל האישורים לכך.

 

ארבע, אנחנו צריכים להשתמש במים מתאימים ולא מים רגילים, מן הסתם אנחנו צריכים לוודא שהם נקיים ואסור לנו להשאיר את הבריכה מלוכלכת.

 

חמש, אסור להכניס לבריכה ילדים קטנים מדי שאינם רשאים להשתמש בבריכה. באופן עקרוני, כל מי שאיננו יודע לשחות, לא יכול להשתמש בבריכה.

 

שש, הבריכה לא יכולה לשמש כמקום מפגש ציבורי. אנחנו יכולים להזמין חברים ובני משפחה, אך אסור לנו להפוך אותה לבריכה ציבורית ובטח לא לקחת כסף על השימוש בה. לא לשם כך היא נועדה.

 

שבע, יש להכניס לבריכה רק את כמות האנשים המותאמת לגודל שלה. אם נכניס יותר, זה עלול ליצור צפיפות, אי נעימות וסיכון בטיחותי .

 

שמונה, אסור לנו לבנות קרוב לבריכה ואם אנחנו עושים זאת, עלינו לוודא שכל הצינורות והמשאבות נשארות פתוחות ונקיות.

 

תשע, אסור לנו להכניס לבריכה דברים שאין צורך שיהיו שם. רק ציוד מתאים לבריכה ולא יותר מזה.

 

עשר, אסור לנו להשתמש בבריכה בשעות חשוכות אם אין תאורה במקום, כמובן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מופע קרקס

מופע קרקע זה דבר שתמיד יש בו קסם מסויים ובתור ילדים תמיד התרגשנו לדעת שאנחנו הולכים לקרקס ולמעשה קרקסים הם לא בהכרח רק לילדים. גם

קרא עוד »

איך בוחרים קורס דיבור מול קהל?

דיבור מול קהל הוא מיומנות שניתן לרכוש באמצעות תרגול. בעזרת משאבים שונים כמו קורסים ודנאות מקצועיות אפשר לשפר את כישורי הדיבור בפני קהל. קורס דיבור

קרא עוד »

דירות למכירה בבבלי

שוק הדיור עבר שינויים רבים בעשור האחרון. עליית הטכנולוגיה הביאה לשינויים ברישום הנכסים ובעסקי הנדל"ן. עם כניסתם של סוכני נדל״ן מיומנים כמו חברת ברק בר-לב,

קרא עוד »

הרצאה מצחיקה

הרצאה מצחיקה היא הרצאה שנועדה להיות הומוריסטית ולספק לקהל בידור והנאה. היא מספקת מידע בצורה מהנה ולעתים קרובות כולל בדיחות, משחקי מילים, אנקדוטות או צורות

קרא עוד »

בתי הארחה בצפון

בתי הארחה בצפון הם בדרך כלל מקומות שבהם אתה יכול למצוא יחידת נופש הרחק מהבית. הם מציעים אירוח נקי, נוח ובטוח למטיילים. בתי הארחה ידועים

קרא עוד »

אוכל לכלבים

בבתים רבים בישראל תוכלו למצוא בן בית מיוחד וקצת שונה משאר בני הבית, אבל נאמן ותמיד יהיה חלק מהמשפחה – הכלב. הכלב הוא בעל חיים

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים