איך לבחור מיטת תינוק איכותית?

baby-in-blue-blanket-971435

איפה משכיבים אותו לישון? כן, התינוק הקטן הזה ששכב עד לא מזמן בעריסה קטנה, כבר מגלה סימני צפיפות במתחם המינימלי הזה. הוא צריך מיטה מרווחת וגדולה יותר. מיטה שתאפשר לו תנועה, כי גם הוא, בדיוק כמוכם, מחפש את התנוחה שנוחה לו, מתהפך מהגב לבטן ומהבטן לגב, וגם משחק בתוך המיטה שלו. מה גם שהוא בקרוב ממש עשוי לנסות להיעמד על הרגליים, והדפנות הנמוכות של העריסה כבר לא ממש מתאימות לו. כן, הגיע הזמן לבחור לו מיטת תינוק איכותית.

כך בוחרים מיטת תינוק איכותית

  • מידות החדר וגודל המיטה – מיטות תינוק קיימות במגוון גדלים. למעשה הרוחב לרוב קבוע, ואילו האורך של המיטה משתנה. זכרו כי מיטת התינוק צריכה למצוא את מקומה בתוך החדר. וזה אומר שאתם צריכים למדוד את החדר ואת המקום שבו ניתן להציב את מיטת התינוק. המידות הללו ינחו אתכם בבחירת המיטה בגודל המתאים. שימו לב כי במרבית המקרים ניתן להזמין כל מיטת תינוק באורכים שונים.
  • חומרי הגלם ותהליכי הייצור – מיטת תינוק היא מוצר שצריך להיות ברמת איכות גבוהה. הרי התינוק שלכם עתיד לעשות בו שימוש רב. המיטה אמורה לארח אותו בשעות הלילה, וגם במהלך מנוחת היום שלו. גם חלק משמעותי משעות המשחק שלו בגיל הצעיר יתרחשו שם. כך שהמיטה חייבת להיות מיוצרת מחומרי גלם איכותיים מאוד, גם תהליך הייצור יהיה נאות.
  • תו תקן – כל מוצר שאנחנו מכניסים הביתה, רצוי שהוא יישא תו תקן. כאשר דנים על מוצר שמשמש תינוק או ילד, יש חשיבות יתרה לערך הזה. בחרו מיטת תינוק איכותית שנושאת תו תקן. התו מספר לכם על הבדיקות שהמיטה עברה ועל ווידוא התאמה לשימוש עבור התינוק. כך תוכלו להכניס אותו למיטה בשלווה.
  • מותג – יש מספר חברות גדולות וממותגות שמשווקות מיטות תינוק ברמת איכות גבוהה. כאשר בוחרים מיטה של מותג מוכר הקניה רגועה יותר. אתם יודעים כי לרהיט שאתם בוחרים יש גב חזק. שיש גוף אמין ומוכר שעומד מאחורי המיטה שרכשתם. וכי צפוי לכם שימוש נוח ומועיל לאורך זמן.
    מוזמנים לבקר באתר של בייבי לי ולהתרשם מחדרי תינוקות מעוצבים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים