איך תדעו אם יש לכם תולעי עץ בבית?

איך תדעו אם יש לכם תולעי עץ בבית?

אין דבר יותר מעצבן מאשר לקום בוקר אחד ולגלות כי את כל המשקוף של הדלת אכלו תלעי עץ. העניין הוא שבשנים האחרונות הדבר הזה נהיה הרבה יותר נפוץ והוא ממש לא רק הנחלה של ישובים כפריים בגליל או בדרום אלא יש המון בתים בתל אביב, ירושלים חיפה והסביבה אשר סובלים מן הכמה של תולעי עץ. על רקע זה יש לציין כי אנו צריכים לטפל בתולעים עוד בהתחלה וככל שנגלה אותם יותר מוקדם כך הנזק שהם יגרמו יהיה יותר קטן. על רקע זה יש לציין כי אדם מן הישוב יתקשה לאתר את התולעים וכך יקרה מצב שבו רק כאשר כבר העץ בבית שלכם הרוס לגמרי אתם תבינו כי תקפו אתכם תולעי עץ. על רקע זה הדרך הטובה ביותר לאתר את התולעים היא לקרוא למדביר מנוסה אשר יבחן את המצב לעומק וייתן לכם דוח על המצב בבית שלכם.

האם אפשר להילחם בתולעים באופן עצמאי?

אך עליכם להבין כי האיתור הוא רק עשרים אחוז מהעבודה, השמונים אחוז שהם גם יותר חשובים זה העובדה כי אתם צריכים להיפטר מן התולעים בהקדם האפשרי. כאן המקום לציין כי יותר ויותר אנשים מגלים כי לאמצעי ההדברה שמוכרים בחנויות אין כל השפעה על התולעים ופעמים רבות הם לא מועילים למאבק בהם. על כן אתם צריכים להבין כי הדברה עצמאית של תולעי עץ בבית היא אופציה ממש לא טובה והיא תפגע בכם בסופו של יום. כמו שאת האיתור לא צריך לעשות לבד כך את ההדברה לא כדאי לעשות לבד וכדאי לפנות אל מומחה להדברה אשר יטפל בתולעים ויעלים אותם אחת ולתמיד.

האם העלות של מדביר היא גבוהה?

כאשר אנחנו מדברים על מדביר אנחנו צריכים לזכור כי העלות שלו היא ממש לא גבוהה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה. עליכם להבין כי כיום אפשר לבצע הדברה מצוינת באמצעות חברות הדברה במחירים ממש נוחים ולאור היתרונות של ההדברה זאת תהיה פשוט טיפשות לא להזמין מדביר ולתת לתולעים לחיות בבית שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים