חשיבות בליווי עורך דין לענייני גירושין בתהליך הגירושים

חשיבות בליווי עורך דין לענייני גירושין בתהליך הגירושים

מצב של היפרדות של בני זוג נשוי כרוכה בדרך כלל בעימות של גירושין סבוך וסיזיפי מאוד, בפרט כאשר יש לשני הצדדים ילדים משותפים בקרבם וצבירה של רכוש משותף, במצבים הללו צריכה להתבצע החלטה של חלוקה הוגנת בין שני בני הזוג. במהלך השנים האחרונות, אנו עדים למגמה שהולכת ומתעצמת של הרבה מקרי גירושין במדינת ישראל. תהליך הגירושין מסב נזק נפשי והן כלכלי. אי לכך ובהתאם לזאת, ישנה משמעות רבה של הידיעה כיצד לבצע היטב את הליך הגירושין ולא רק לדעת כיצד להיות נשואים. כדי להמעיט את הסבת הנזק עבור כל אחד מן הצדדים וגם כדי לצאת מן הליך הגירושין שאמת נמצאים במצב איתן, יש להיוועץ בעורך דין של גירושין.

חשיבות בליווי עורך דין לענייני גירושין בתהליך הגירושים

אצל עורך דין לענייני גירושין ייחשף כל תהליך הגירושין שלכם, לרבות – ההיבט של תשלום דמי מזונות של האב אל מול האם, פתיחה של תיק הגירושין, חלוקה של הרכוש המשותף ונקיטה בהליך של פירוק השיתוף. יחד עם זאת, תתנהל הפרוצדורה של תהליך הגירושין בשתי ערכאות – בית משפט לענייני משפחה וכן בית דין רבני – דבר שעשוי להוות את הליך הגירושין להרבה יותר מורכב.

קודם כל, בהליך של גירושין, הנכם נדרשים לגשת אל עורך דין לענייני גירושין, מפאת הסיבה כי גירושין הוא הליך מסובך ביותר ואתם נאלצים להתמודד עמו בפעם הראשונה, סביר להניח, במהלך חייכם, הליך הגירושין טומן בחובו כל מיני נהלים וכל מיני ערכאות כמו קביעת משמורת משותפת, ולכן הנכם נדרשים בליווי של עורך דין לענייני גירושין מקצועי ביותר על מנת לדעת כיצד להתנהל במצב שכזה. התפקיד של העורך דין לענייני גירושין הוא לעזור בידכם כיצד עליכם להתמודד עם המצב הכה מסובך של הליך הגירושין ולהעניק לכם היבט מהימן של ייעוץ עבור תהליך הגירושין. עורך דין לענייני משפחה שהינו מקצועי וכן איכותי יוודא מה היא הטובה שלכם וימליץ בפניכם האם כדאי לכם לגשת אל נתיב של משא ומתן לקראת חוזה של גירושין או שמא לנתיב של תביעה בקרב ערכאה משפטית. בנוסף לכך, עורך דין לענייני משפחה יודע כיצד להמליץ בפניכם האם כדאי לכם לתבוע את הגירושין שלכם בקרב בית משפט לענייני משפחה או לפתוח בהליך של גירושין בקרב הרבנות.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים