מי יכול לעזור לכם בהכנת דוחות מס אמריקאיים?

קיימות תוכנות רבות להכנת דוחות מס אמריקאיים הזמינות לשוק הצרכנים. הנפוץ ביותר הוא TurboTax. אמנם יש עוד הרבה אפשרויות בחוץ, אבל זה יכול להיות די קשה לבחור אחת טובה.

מטרת מאמר זה היא לעזור לצרכנים שרוצים להכין מיסים משלהם אך אינם בטוחים באיזו תוכנה עליהם להשתמש. אם כבר ביצעת מיסים משלך בעבר, ייתכן שלא תצטרך עזרה במאמר זה. עם זאת, אם מעולם לא הכנת מיסים משלך לפני כן, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להקל עליך ככל האפשר. במידת הצורך אנו ממליצים לפנות לרואה חשבון מקומי בארה”ב או חברה ישראלית המתמחה בנושא ויכולה לסייע לכם.

החזרי מס בארה”ב ודוחות מיסוי בכלל:

החזרי מס הם עניין גדול עבור אנשים רבים. בארה"ב, יש טופס מס המשמש לחישוב ההכנסה החייבת שלך. טופס זה נקרא 1040. הוא נמצא בשימוש כבר עשרות שנים, והוא שימושי כאשר אתה צריך לחשב את ההכנסה החייבת שלך לשנה. אבל אולי אין לך זמן לעבור על כל הטפסים, או שלא תוכל להבין את כולם לבד. מסיבה זו, ישנם שירותי הכנת מס מקוונים שיכולים לעזור לכם להכין את המיסים בעצמכם, וזה יכול לחסוך זמן וכסף. שירותי הכנת מס מקוונים אלה כוללים את TurboTax, H&R Block ו-TaxAct. . באמצעות שירותים אלה, אתה יכול להכין את המיסים שלך באינטרנט. אתה לוקח את המידע שיש לך עבור המסים שלך, ואז משתמש במחשבון כדי להבין את ניכויי המס והזיכויים שלך. כתוצאה מכך, חברות אלו יספקו לכם הערכה כמה כסף תקבלו במיסים במהלך השנה. ברגע שזה יסתיים, הם יגידו לך בדיוק כמה מס שתהיה חייב. אז אתה לא צריך לברוח הלוך ושוב ממשרד מס. בניגוד ל-1040, השירותים האלה גם לא דורשים שום ניירת ויתנו לכם הערכה כמה כסף זה יכול לחסוך לכם. החברה שמציעה שירות זה תגבה תשלום חודשי בתמורה לספק לך את כל המידע הדרוש להכנת המסים שלך.

למי מכם שלא רוצה להתסמך על חברה אינטרנטית יכול לשכור את שירותיו של רואה חשבון מקומי לטיפול בנושא.

צרו קשר עם הלשכה למנהל אמריקאי למידע נוסף>>>

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי אלכסנדר מקווין – המותג האוונגרדי
מותג נעלי אלכסנדר מקווין נחשב לכזה שמעורר השראה בקרב מעצבים בכל רחבי העולם עד היום. המותג נוצר בשנת...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
פינות אוכל
בבתים רבים המקום המרכזי עליו נותנים את הדגש בעיצוב הבית הוא המטבח. מכיוון שזהו המקום בו מכינים מגוון...
קרא עוד »
מאי 21, 2019
רויאל קנין
חברת רויאל קנין מייצרת מזון לכלבים ומזון לחתולים במשך שנים רבות. חברה זאת היא חברה מוכרת וידועה בארץ...
קרא עוד »
אוק 12, 2019