באיזה מצבים מומלץ להתייעץ עם עורך דין ייפוי כח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המקנה לאדם שאינו הבעלים של הנכס ("העורך דין") את הזכות לנהל אותו ולשלוט בו. ניתן להשתמש בייפוי כוח כדי לתת לאדם עם ייפוי כוח מוגבל או ללא גישה למידע אישי, רכוש או נכסים אחרים.

מטרתו של ייפוי כוח מתמשך היא למנוע ממישהו לאבד שליטה על נכסיו על ידי הפיכתו לאחריות עליהם. עם זאת, אם יש לך ספק אם אתה צריך אחד כזה, אז חשוב להתייעץ עם עורך דין בעניין.

ייצוג משפטי על ידי עורך דין

עם הופעת הטכנולוגיה, יש הרבה דרכים להגן על הנכסים והכסף שלך. עם זאת, אין דבר כזה "הדרך הטובה ביותר" לעשות זאת. לדוגמה, אתה יכול לבחור להגיש ייפוי כוח או נאמנות לעורך דין, אך עורך הדין יגבה ממך תשלום עבור שירותיו אם אין לך מספיק זמן ביום לעשות זאת בעצמך.

ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאנשים שטרם הגיעו לגיל הבגרות לקבל החלטות לגבי רכושם וענייניו עבורם. זה מיועד לאנשים שאינם מסוגלים או לא רוצים לקבל החלטות בעצמם בגלל גיל או בעיות בריאותיות בין היתר. עורך דין ייפוי כוח אינו מאפשר להם לקבל החלטות לגבי הרכוש והכספים שלהם בעצמם כדי שיוכלו להימנע מכל בעיה משפטית מאוחר יותר.

לקבלת ייעוץ מערך דין פנו אל שמעון האן עורכי דין >>>

פנו אל עורך דין לייפוי כח מתמשך

ישנם מצבים רבים בהם חשוב שיהיה נוכח יפוי כוח מתמשך ורצוי לפנות אל עורך דין ייפוי כח מתמשך לצורך כך. כמו למשל במהלך תהליך יצירת הצוואה. הסיבה העיקרית לכך היא שיכול להיות קשה מאוד לקבל ייעוץ משפטי מבני משפחתך כשאתה לא בארץ. כך שאתם צריכים להביא בחשבון את הנסיבות הקיימות.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך טיפול משפחתי יכול להציל אתכם?
יש מעט מאוד זוגות היום אשר לא סובלים מבעיות בזוגיות. העניין הוא שאם יש לכם בעיה בזוגיות זה ממש לא אומר...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
מצבר עד הבית נוחות שחייבים לספק לכם
כולם מכירים את הבעיה החמורה שלפתע בלי שום הכנה מוקדמת המצבר שבק חיים ואין אפשרות להניע הרכב.  אתם...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
מחברות מעוצבות לילדים – לא מה שהיה פעם
אם בעבר היינו מסתפקים במחברות לבית הספר עם עיצוב מינימאלי, אז היום המצב שונה לחלוטין. כל גיבורי...
קרא עוד »
יול 16, 2019