באיזה מצבים מומלץ להתייעץ עם עורך דין ייפוי כח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המקנה לאדם שאינו הבעלים של הנכס ("העורך דין") את הזכות לנהל אותו ולשלוט בו. ניתן להשתמש בייפוי כוח כדי לתת לאדם עם ייפוי כוח מוגבל או ללא גישה למידע אישי, רכוש או נכסים אחרים.

מטרתו של ייפוי כוח מתמשך היא למנוע ממישהו לאבד שליטה על נכסיו על ידי הפיכתו לאחריות עליהם. עם זאת, אם יש לך ספק אם אתה צריך אחד כזה, אז חשוב להתייעץ עם עורך דין בעניין.

ייצוג משפטי על ידי עורך דין

עם הופעת הטכנולוגיה, יש הרבה דרכים להגן על הנכסים והכסף שלך. עם זאת, אין דבר כזה "הדרך הטובה ביותר" לעשות זאת. לדוגמה, אתה יכול לבחור להגיש ייפוי כוח או נאמנות לעורך דין, אך עורך הדין יגבה ממך תשלום עבור שירותיו אם אין לך מספיק זמן ביום לעשות זאת בעצמך.

ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאנשים שטרם הגיעו לגיל הבגרות לקבל החלטות לגבי רכושם וענייניו עבורם. זה מיועד לאנשים שאינם מסוגלים או לא רוצים לקבל החלטות בעצמם בגלל גיל או בעיות בריאותיות בין היתר. עורך דין ייפוי כוח אינו מאפשר להם לקבל החלטות לגבי הרכוש והכספים שלהם בעצמם כדי שיוכלו להימנע מכל בעיה משפטית מאוחר יותר.

לקבלת ייעוץ מערך דין פנו אל שמעון האן עורכי דין >>>

פנו אל עורך דין לייפוי כח מתמשך

ישנם מצבים רבים בהם חשוב שיהיה נוכח יפוי כוח מתמשך ורצוי לפנות אל עורך דין ייפוי כח מתמשך לצורך כך. כמו למשל במהלך תהליך יצירת הצוואה. הסיבה העיקרית לכך היא שיכול להיות קשה מאוד לקבל ייעוץ משפטי מבני משפחתך כשאתה לא בארץ. כך שאתם צריכים להביא בחשבון את הנסיבות הקיימות.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פנימייה
הפנימייה, מציעה לתלמידים חוויה שאינה דומה לשום דבר אחר: לשקוע בהשכלתם, לצמוח בתוך קהילה תומכת ומגוונת...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
השכרת רכב בארה"ב
אין כמו חופשה מפנקת ונעימה בארצות הברית, על מנת להתרענן, ליהנות מהאווירה המיוחדת וכמובן להתרשם מכל...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
עורך דין אזרחות ישראלית
אזרח זר שרוצה להשיג אזרחות ישראלית צריך להבין תחילה היכן הוא עומד מבחינה משפטית ומבחינת התנאים...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020