האם אפשר לעשות איטום במהלך החורף?

איטום הוא תהליך הכולל מריחת ציפוי על פני השטח של חפץ על מנת להפחית את מעבר האוויר ואדי המים. השאלה "האם אפשר לאטום בחורף?" קשה לענות כי זה תלוי כמה שלג וקרח יש על הגג. אבל, אם אין הרבה שלג או קרח על הגג שלך, סביר להניח שאתה יכול לאטום את הגג שלך. זה לוקח הרבה זמן, מאמץ וסבלנות כדי לאטום את החלונות שלך במהלך החורף. עם זאת, זה אפשרי עם הכלים והכישורים הנכונים. התהליך כרוך בשימוש בהרבה אטם וסיליקון כדי למלא פערים בין מסגרות החלונות. מסגרות החלונות צריכות להיות נקיות לפני שמתחילים לאטום אותן. כדאי גם לוודא שיש לך מספיק אטם וסיליקון בהישג יד לפני שתתחיל לאטום את החלונות שלך.

קראו על איטום קירות מבנים באתר ביטומני >>>

מדוע חשוב לאטום את הבית לקראת החורף והאם זה אפשרי?

איטום הוא תהליך המאפשר לכם להגן על הבית שלכם מפגעי מזג האוויר בתקופת החורף. זה גם מונע ממים להיכנס לביתך ולגרום נזק.

אז לשאלתכם: האם ניתן לאטום בחורף? התשובה הקצרה היא כן, אבל לא כל אחד יכול לעשות את זה. איטום הוא תהליך הדורש ניסיון וידע כיצד לטפל בחומרים בצורה נכונה. עליכם לדעת אילו חומרים מתאימים ביותר לאיטום ואיזה כלים תצטרכו לעבודה. התשובה הארוכה יותר היא שקשה לייצר אטימה ללא ידע מתאים של החומרים והכלים הנדרשים. לא לכולם יש את הניסיון או המיומנות הזו.

כיצד מבצעים איטום לגג לקראת החורף?

איטום הגג הוא חלק חשוב בבנייה. זה צריך להיעשות לפני התקנת חומר הקירוי. זה ימנע ממים להיכנס לבניין ולגרום לבעיות עם עובש, טחב ובעיות אחרות.

על מנת לאטום את הגג כמו שצריך, תצטרכו להשתמש בתרכובת איטום ובכלי רולר או כף. יש למרוח את תרכובת האיטום על שכבה דקה של חצץ כדי שתידבק היטב.

כדי לאטום את הגג כראוי, כדאי להתחיל בניקוי לכלוך או פסולת שעלולים להפריע לתהליך. לאחר מכן, עליך למרוח שכבה דקה של חצץ על גבי חומר הגג שלך כך שיידבק היטב כאשר אתה מיישם את תרכובת האיטום שלך. לאחר מכן, השתמש בגלגלת או בכלי כף כדי לפזר את תרכובת האיטום שלך על שכבת החצץ שלך בשכבה אחידה אחת וודא שהיא מכסה את כל חלקי חומר הגג שלך באופן שווה, כמו גם מגיעה עד כ-1/8 אינץ' מהקצה. 

לאתר של bitumany >>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב ובניית אתרים: איך משפיע על מיתוג העסק?
עסקים אשר בבעלותם אתרי אינטרנט חייבים להעביר את המסרים דרכם באופן המתאים ביותר לפעילותם. הרצון הוא,...
קרא עוד »
אוג 26, 2020
חוקר פרטי גירושין
לא מעט אנשים עוברים היום תהליך גירושין, אשר נחשב לקשה ומאתגר מבחינה נפשית ורגשית. אומנם נכון כי...
קרא עוד »
אוג 11, 2020
רחמים שקלים – כדאי להישמע לעצותיו
ההבנה של רחמים שקלים בנוגע לנכסי נדל״ן והדרך למצוא את מה שהכי יתאים לכם היא מאוד נרחבת. הוא יוכל...
קרא עוד »
אפר 03, 2022