איתור נזילות

המים עשים את דרכם במסירות ובדממה כמעט מלאה מתחת למרצפות ולמשטחים הנראים לעין. השגרה הברוכה מציבה אותנו מול תפקוד תקין ומענה מותאם לצרכים שלנו. אנחנו פותחים ברזים ומים נקיים זורמים בעוז. לאחר תום השימוש המים המשומשים מפונים כמצופה מהם מהכיורים, השירותים והאמבטיות והכול נהדר. אבל לא פעם מתרחשות תקלות הקשורות למערכת המים. תקלות אלו מעמידות אותנו מול סיטואציה בה עלינו להתמודד עם קושי של ממש. פעמים מדובר בהיעדר אספקה סדירה של מים. ולעיתים קרובות יותר מדובר על התמודדות עם מי ביוב שלא מצליחים להתפנות מהמקום.

נזילה – מה עושים?

נזילה עלולה להתרחש כתוצאה מפיצוץ בצינור. הצינור נסדק וכתוצאה מכך המים שאמורים היו להתרכז אך ורק בצינור מתפשטים סביב. כמו כן יש מקרים בהם החיבורים של חלקי הצנרת אינם עמידים דיים והמים מצליחים לפלס לעצמם דרך בנקודות החיבור הללו. בין אם המים הסוררים הם מים נקיים ובין אם הם מי ביוב חשוב לטפל בעניין בהקדם האפשרי. שכן המים הללו טומנים בחובם נזקים. מים אף אם הם נקיים אסור להם להרטיב את הקירות! הם גורמים לקילוף, לנזקים לקיר ועלולים לפגוע גם ביציבות של המבנה. וכאשר מדובר על מי ביוב הרי הנזק כפול ומכופל. הריחות, המפגע, חוסר הנוחות – כל אלו חוברים לכדי מצוקה משמעותית שמצריכה טיפול מידי על ידי איש מקצוע.

איתור יעיל – כיצד?

בעבר ניצבו השרברבים מול אתגר של ממש בכל מה שקשור לאיתור נזילות. היה עליהם לנחש ולהעריך, לחצוב ולשבור כדי להגיע אל הנקודה בה התרחשה התקלה. אבל כיום יש מכשור חדשני שמאפשר לאתר בדיוק נמרץ את מקום התקלה וזאת בלי לשבור או לחצוב לחינם. כיצד? עבור מטרה זו פותחו מכשירים מתקדמים אשר ביכולתם לזהות רטיבות או לחות בצורה מדויקת. האינסטלטור מגיע לשטח מלווה בכלים אלו, אשר הם אלו שמספרים היכן קיימת לחות או רטיבות בלתי רצויים. באמצעות כלים אלו ניתן לאתר את הנזילה ולבצע את התיקון בדיוק מקסימלי ובנזק מינימלי. המרוויח העיקרי הוא כמובן הלקוח שנהנה מטיפול יעיל, ממוקד וללא נזקים מיותרים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים