חולים על מקרונים?? הרשמו לסדנת מקרונים

סדנת מקרונים

העוגיות האלו, המקרונים, נראה שהן יודעות להפתיע אותנו כל פעם עם טעם חדש. אמנם הבסיס נשאר אותו דבר, אבל הטעם והצבעים משתנים מאוד ובעיקר, מפתיעים.

זה לא סוד שכאן בארץ, אנשים אוכלים משהו, מתלהבים ואז אומרים לעצמם, רגע, למה שאני לא אנסה להכין בעצמי אחד כזה? מפה לשם, תמצאו אותם במטבח מול עוגיות מעשנות, מנסים להבין בפעם האלף למה זה לא עובד ולא יוצא אותו דבר.

האמת היא שכל מה שחסר להם זו סדנה אחת מקצועית שתוציא מהם את השד המבשל. ומאז? עוגיות מקרונים יהיו להם כל הזמן.

אז מה תלמדו בסדנת מקרונים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

סדנת מקרונים:

סדנת מקרונים היא סדנה שבה אתם לומדים לייצר את העוגיות החלומיות האלו. אותן עוגיות שהקונדיטורים הגדולים בעולם מנסים כל הזמן לעשות יותר טובות ויותר טעימות, יהיו אצלכם במטבח תמיד.

איך? מאוד פשוט. בסדנה ילמדו אתכם איך להכין את הבצק למקרונים, איך לייצר את הצבע הרצוי לעוגייה, שימוש באביזרי אפייה ואז, אחרי שהעוגיות מעשה ידיכם יהיו מוכנות נגיע להכנת המילוי.

כאן יש לנו מגוון רחב של אפשרויות איזה מילוי להכין, אבל נתחשבה בטעם האישי שלכם, ובכל מקרה, אפ הילדים שלכם אוהבים משהו אחר, נעשה גם את מה שהם אוהבים. תלמדו להכין 3 – 4 סוגי מילוי שונים ככה שכולם יזללו את העוגיות בתאבון.

המיתוס הנפוץ לגבי עוגיית המקרונים היא שנורא קשה להכין אותה וזה משהו רק של שפים, אז אנחנו כאן כדי לומר שזה ממש לא נכון. זה אולי נכון ברמות הגבוהות של העוגייה, כלומר, מה שהשפים מכינים, אבל להכין עוגייה טעימה וטובה, זה יותר מאפשרי ובקלות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי ספות מקצועי – כל מה שחשוב לדעת
האם אתה מוכן לחקור את היתרונות הפחות מוכרים של ניקוי ספות מקצועי ולגלות את הסודות לבחירת החברה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
פרופלאן – לספק לכלב ולחתול שלכם מזון יבש ואיכותי
בריאות, איכות וטעם המזון – כך תבחרו את המזון היבש לחיית המחמד שלכם מחפשים מזון איכותי, מזין, בריא...
קרא עוד »
ינו 01, 2020
ניתוח הרמת חזה – האם זה מחזיק לאורך זמן?
טיפולים אסתטיים יכולים לשנות את המראה שלנו, לטובה כמובן. וזו הסיבה שכל כך הרבה מטופלות וגם מטופלים...
קרא עוד »
נוב 02, 2020