כיצד לשמור על תקינות של מצבר לרכב

מצבר לרכב

קל לתאר את ההרגשה הלא נעימה שקורית לנו בזמן שאנו עולים לרכב, מנסים להניע, מנסים שוב ועוד פעם ואז מגלים שהמצבר שלנו גמור. במקרים כאלה התוכניות שלנו למהלך היום מתבטלות מידית או נדחות במקרה הטוב, ואנו מוצאים עצמינו מחפשים אחר מושיע שיעזור לנו לטעון את המצבר ומשם למוסך.

ובכול זאת שירות מצברים עד הבית יכול לספק לנו הצלה מהירה וקבלת מצבר חדש תוך פחות משעה, ובכך המשך התוכניות שלנו פחות או יותר כפי שתכננו. אבל כיצד שומרים על תקינות הבטרייה החשובה הזאת שמניעה את הרכב? הנה כמה דגשים:

בדקו מידי פעם את מצב המצבר

חשוב לאחר שנה ויותר מזמן ההתקנה של הבטרייה לבדוק מה המצב שלה. חשוב לשים לב ללכלוך קשה, קורוזיה, סדקים וכולי. חלודה למשל תדרוש החלפה או ניקוי מצברים. שימו לב כי המצבר נקי ומרחו מעט וזלין על החיבורים של הבטרייה כדי לשמור עליה מוגנת מחלודה.

שימו לב לכבלים

מצברים מכילים בדרך כלל כבלים שמחווטים את הבטרייה לרכב. כדי לזהות תקלות חשוב לשים לב שהכבלים שלמים. במידה ויש תקלה או כבלים חתוכים: הזמינו מצבר עד הבית או העזרו באיש מקצוע שיוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה.

החליפו מצבר כל 3 שנים

החלפת מצבר כל שלוש שנים בממוצע תעזור לשמור על רכב תקין ובטרייה חדשה. אם תקפידו לבצע החלפה כזאת באופן רצוף ובכל תקופה מתאימה – לא תמצאו את עצמכם תקועים ללא חשמל ברכב.

הקפידו לבחור באיכות

חפשו אחר מצברי איכותי בלבד. בטריות ממותגים כמו שנפ, בוש, סטארט אפ וכולי נחשבים בין הטובים ביותר. כדאי לבחור באיכות למען אריכות החיים של הבטרייה. במידה ונתקעתם בלי חשמל באוטו פנו לשירות מצברים עד הבית לקבל בטרייה חדשה פלוס התקנה לכל מקום.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלימות במשפחה, זה לא יגמר אם לא תספר
אלימות במשפחה היא נושא חמור שלעתים קרובות מתעלמים ממנו ועלולות להיות השפעות הרסניות על הקורבן....
קרא עוד »
אפר 16, 2023
מה כוללת ארוחת שף בבית?
כל אחד רוצה להתפנק לפעמים ומה שעושים בדרך כלל זה, יוצאים למסעדה קרובה לאכול ארוחה טובה. אבל מה עושים...
קרא עוד »
מרץ 21, 2021
בידורית ניידת
מה זה בכלל בידורית ניידת? או יתרה מכך מה זה בכלל בידורית? מה ההבדל בין בידורית ניידת לבין בידורית...
קרא עוד »
ינו 25, 2023